Sú hracie automaty výhernejšie v nejaké špecifické dni? Takáto je pravda

Sú hracie automaty výhernejšie v nejaké špecifické dni? Takáto je pravda

Mýtus alebo pravda? Veľké odhalenie! Sú hracie automaty výhernejšie v nejaké špecifické dni?

Medzi hráčmi sa napríklad traduje, že hracie automaty sú na konci mesiaca štedré a prinášajú väčšiu pravdepodobnosť na výhru jackpotu. Existuje nejaká pravda za presvedčením, že online automaty sú v konkrétny deň horúcejšie?

Hracie automaty sú na konci mesiaca „horúcejšie“ či výhernejšie – toto tvrdenie nie je platné, ide o absolútny mýtus. V žiadny špecifický deň sloty nie sú výhernejšie a štedrejšie voči hráčom. Všetky RNG hry, automaty, blackjack, ruleta a video poker ani neberú do úvahy, koľkokrát hráč vyhral hru. Inými slovami, sloty nie sú horúce ani studené. RNG je náhodný generátor čísel, ktorý zabezpečuje, že KAŽDÁ hra je skutočne náhodná, bez ohľadu na to, či je pondelok alebo sobota, začiatok alebo koniec mesiaca.

Každý online automat využíva licencovaný RNG algoritmus na určenie, ktoré symboly pristanú na valci v každom točení.  Licencované online kasína musia mať spravodlivý RNG, ktorý vytvára skutočne náhodné výsledky, pretože v online automatoch ide o skutočné peniaze.

Všetky hracie automaty poskytnú každému rovnaké šance na výhru jackpotu bez ohľadu na deň v mesiaci. Upozorňujeme, že systém RNG nezohľadňuje čas pri rozhodovaní o tom, či hráč dostane päť scatter symbolov na valcoch. Žiadne počítadlá tiež nesledujú, koľkokrát automat priniesol výherné alebo nevýherné točenia.

Kedy je najlepšie hrať online hracie automaty?

Bonusové dni

Online kasína prinášajú rôzne akcie viazané na konkrétne termíny a dni. Preto je vhodné sledovať tieto veci a využiť bonusové dni skutočne naplno.

Turnaje

Online kasína často organizujú turnaje na hracích automatoch, aby podporili väčšiu angažovanosť hráčov na svojej platforme. Cieľom všetkých turnajov je mať v rebríčku čo najviac bodov. Body sa získavajú za každé otočenie valcov alebo stanovenú sumu stávky. Upozorňujeme, že body získavate iba vtedy, keď hráte kvalifikované online automaty. Tí, ktorí sa na konci turnaja umiestnia na popredných miestach, získajú časť z prize poolu. Sledujte, aké turnaje ponúka vaše online kasíno a v tieto dni sa rozhodne oplatí roztočiť valce.

Voľné dni

Keď máte nabitý, hektický deň a minimum času na hranie hazardných hier, nerobte to. Užívajte si hranie keď máte voľné dni a dostatok času užiť si zážitok z hrania naplno. Samozrejme, nastavte si časové aj finančné limity, všetko s mierou.