Šťastné čísla podľa znamenia zverokruhu: Viete, aké je to vaše?

Šťastné čísla podľa znamenia zverokruhu: Viete, aké je to vaše?

Šťastné čísla, večná téma hazardných hráčov. Vedeli ste, že existujú šťastné čísla podľa znamení zverokruhu? Tak si pozrite, aké je to vaše!

Šťastné čísla sú témou, ktorá hazardných hráčov vždy zaujímala. Napokon, nakloniť si misky váh šťastia a osudu na svoju stranu, nikdy nie je na škodu. Šťastné čísla podľa znamení zverokruhu sú určené zoradením v čase vášho narodenia spolu s ďalšími faktormi spojenými s vaším znamením zverokruhu. Napríklad vládnuca planéta, jej zodpovedajúci prvok, špecifické osobnostné črty a iné. Verí sa, že tieto faktory majú pozitívny vplyv na váš život. Za pokus to stojí, nemyslíte?

Šťastné čísla podľa znamenia zverokruhu

VODNÁR

narodenie: 20. január – 18. február

šťastné číslo: 11

Číslo 11 symbolizuje idealizmus a víziu lepšej budúcnosti, ktorá úzko súvisí s vašou prezieravou a humanitárnou povahou.

RYBY

narodenie: 19. február – 20. marec

šťastné číslo: 7

Ak ste Ryba, máte veľké srdce, intuitívnosť a vychádzate s ľuďmi zo všetkých spoločenských vrstiev. Preto by ste si mali zvoliť číslo 7, pretože je spojené s vašou spiritualitou, kreativitou a vnútornou múdrosťou.

BARAN

narodenie: 21. marec- 19. apríl

šťastné čísla: 9, 6

Baran je ohnivé znamenie a znamená, že máte vysokú energetickú hladinu, reprezentovanú najvyšším jednociferným číslom 9. Číslo 6 je tiež šťastím pre vás, horúci Baran. Očakáva sa, že tieto čísla vám prinesú šťastie a finančný úspech. Takže, ak ste Baran v honbe za prosperitou, mali by ste si vybrať 9 a 6.

BÝK

narodenie: 20. apríl – 20. máj

šťastné čísla: 5, 6

Číslo 5 zaručuje finančnú prosperitu, zatiaľ čo 6 sa spája s rovnováhou a harmóniou. Tie sú dôležité pre vás Býkov, ktorí sa snažíte o stabilitu a čistý stav mysle.

BLÍŽENCI

narodenie: 21. máj – 20. jún

šťastné číslo: 5

Číslo 5 je pre vás šťastím, pretože predstavuje inteligenciu, zvedavosť a sebadôveru – všetky vlastnosti, ktoré zodpovedajú vášmu znameniu. Takže by ste mali veriť 5, aby ste do svojho života pozvali šťastie a pozitívnu energiu.

RAK

narodenie: 21. jún – 22. júl

šťastné číslo: 2

Keďže vládne Mesiac, niet divu, že šťastie nájdete v čísle 2. Je spojené s Mesiacom a predstavuje rovnováhu a harmóniu, čo je pre vás starostlivých Rakov veľmi dôležité.

LEV

narodenie: 23. júl – 22. august

šťastné číslo: 1

Ako rodení vodcovia budete prirodzene inklinovať k číslu 1. Nechajte sa týmto číslom viesť životom a prijmite každú prekážku na vašej ceste. Ak ste Lev, ktorý chce prevziať kontrolu nad svojím životom a dosiahnuť svoje ciele, otvorte svoje srdce 1.

PANNA

narodenie: 23. august – 22. september

šťastné číslo: 3

Pod vládou Merkúra, planéty komunikácie, vás pritiahne číslo 3. Trojka symbolizuje komunikáciu, kreativitu a sebavyjadrenie, čo vám pomáha preniknúť do vašej tvorivej stránky.

VÁHY

narodenie: 23. september – 22. október

šťastné číslo: 7

Šťastie nájdete v čísle 7. Sedmička sa spája s duchovnosťou a múdrosťou.

ŠKORPIÓN

narodenie: 23. október – 21. november

šťastné číslo: 8

Ste lojálni a silní a zanecháte stopu, kamkoľvek pôjdete. Máte silnú túžbu po úspechu a číslo 8 s tým dokonale ladí.

STRELEC

narodenie: 22. november – 21. december

šťastné číslo: 3

Ako premenlivé ohnivé znamenie je pre vás šťastné číslo 3. Trojka je spojená s božskými energiami, čo vás povzbudzuje, aby ste mali pozitívny pohľad na život a prijali svoju dobrodružnú stránku, hlboko zakorenenú od narodenia.

KOZOROŽEC
narodenie: 22. december – 19. január
šťastné číslo: 4
Ako všetky zemské znamenia, aj vy máte majstrovskú a odhodlanú energiu a nezastavíte sa, kým nedosiahnete svoj cieľ. To je dôvod, prečo vy chladnokrvní Kozorožci budete inklinovať k číslu 4. Štvorka predstavuje sústredenie a stabilitu. Ak ste Kozorožec, ktorý si chce zachovať sebadisciplínu pri dosahovaní svojich cieľov, alebo jednoducho hľadáte svoje šťastné číslo, vyberte si 4.