Staň sa milionárom! Mega Jackpot v Svete Hier Niké o 1 000 000 €

Staň sa milionárom! Mega Jackpot v Svete Hier Niké o 1 000 000 €

Byť milionárom je snom mnohých. Mega Jackpot v Svete Hier Niké je v hodnote 1 000 000 €. Usmeje sa na teba šťastie?

Mega Jackpot v Svete Hier Niké o 1 000 000 €

Svet Hier v Niké neprináša len široké možnosti zábavy, ale aj široké možnosti zmocniť sa rozprávkovej výhry. Prečo nezaútočiť rovno na tie najvyššie méty?

Stačí hrať automaty označené symbolom JACKPOT a si v hre. Môžeš bojovať o denný jackpot v hodnote až do 40 000 € alebo sa pokúsiť vyhrať Mega Jackpot 1 000 000 €.

Stačí jedno zatočenie v akejkoľvek výške a môžeš sa stať milionárom.

V Svete Hier Niké môžeš hrať o Mega Jackpot napríklad s týmito hrami: Treasure Mine, Diamond Blitz, Cash Volt, Piggy Riches Megaway, Grand Wheel, Reactor, Wild Circus, Wings of Ra, Fortune House, Dynamite Riches, Da Vinci´s Mystery, Atlantis, Dice Dice Dice, Tiki Fruits, Eagle Riches, Lucky Little Devil, Arcade Bomb či Wild Wild Chest.

Určite ste sa častokrát zasnívali, aké by to bolo vyhrať milión. S uvedenou akciou sa tento sen môže premeniť na realitu. Stačí pokúšať vratkosť osudu a šťastena sa pokojne môže usmiať práve na vás. So spomínanými hrami označenými symbolom JACKPOT zažijete kopec zábavy a adrenalínu a navyše získate možnosť vystúpať na hráčsky Olymp v hodnote jedného milióna eur.