Smutné fakty o kasíne, ktoré vám otvoria oči (1.)

Smutné fakty o kasíne, ktoré vám otvoria oči (1.)

Toto je šesť smutných faktov o kasíne. Nemá vás to prinútiť prestať hrať, ale má vám to otvoriť oči, aby ste pochopili, s čím máte do činenia.

Smutné fakty o kasíne, ktoré vám otvoria oči

Kasína sú stroje na peniaze

Dva z najziskovejších podnikov na svete, ak fungujú správne, sú banky a kasína. Banky si nechajú vaše peniaze a nevyplácajú vám nič alebo malú čiastku a potom ich použijú na požičanie iným ľuďom za vyššiu úrokovú sadzbu. Pokiaľ je banka inteligentná v tom, ako funguje, dosahuje konštantný zisk.

Kasína sú veľmi podobné bankám. Dobre prevádzkované kasíno je pre majiteľov bankomat. A dokonca aj kasíno, ktoré nefunguje obzvlášť dobre, bude pravdepodobne ziskové.

Všetko, čo kasíno musí urobiť, je ponúknuť hry, ktoré majú výhodu oproti hráčom a dávajú pozor, aby neboli podvedení. Jedinou ďalšou ingredienciou, ktorú kasíno potrebuje pre svoje zisky, sú hráči ochotní vkladať stávky. O kasíne je známe, že pre drvivú väčšinu hráčov je takmer nemožné prekonať jeho mechanizmy na zisk.

VIP výhody nie sú na to, aby vám pomohli

Skôr ako si prečítate zvyšok tejto časti, chcem niečo objasniť. Ak hazardujete v kasíne a ponúkajú vám akýkoľvek typ VIP programu, nech sa už volá akokoľvek, mali by ste byť jeho členom. Pri hazardných hrách by ste mali zobrať všetky výhody, ktoré môžete.

Musíte však tiež pochopiť, že klubové členstvá a z toho plynúce odmeny a výhody tu nie sú na to, aby vám pomohli. Jediným dôvodom, prečo klubové odmeny existujú, je to, že kasína zistili, že ak ponúkajú program odmien, hazardní hráči, ktorí patria do klubu, hazardujú častejšie a keď hrajú, hrajú dlhšie. Taká je pravda.

Kľúčom k využitiu programu odmien je prihlásiť sa a vziať si to, čo vám dajú, ale nikdy kvôli hraniu nehazardovať častejšie alebo dlhšie, ako ste zamýšľali.