Skvelý tip na hracie automaty: Daj si 17-sekundovú pauzu medzi spinmi

Skvelý tip na hracie automaty: Daj si 17-sekundovú pauzu medzi spinmi

Ak hľadáš nejaký dobrý tip na hracie automaty, máme pre teba niečo! Dopraj si 17 sekúnd pauzičky medzi jednotlivými točeniami.

Spomalenie hry na hracích automatoch nie je jednoduché, ale existuje matematicky opodstatnený dôvod, prečo to urobiť, okrem toho, že strácate peniaze pomalším tempom. Toto nie je stávkový systém, ktorý sľubuje, že budete vyhrávať častejšie. Toto je systém, ktorý zvyšuje volatilitu vašej hry. Je založený na spôsobe, akým fungujú algoritmy generovania náhodných čísel.

Existujú dve veci, ktoré by ste mali pochopiť o generátoroch náhodných čísel, tých komplikovaných malých vecičkách, od ktorých závisia všetky moderné hry na automatoch, aby určili, kde sa valce prestanú točiť. Prvým je, že ešte nemáme vedu na to, aby sme vytvorili skutočne náhodné číslo pomocou matematického algoritmu. Po druhé, čísla vygenerované týmito vecičkami sa zbierajú z obrovského množstva možných výsledkov, vďaka čomu sú dosť náhodné na to, aby boli pri hraní hazardných hier nepredvídateľné. To je dôvod, prečo sú generátory náhodných čísel povolené a regulované vo väčšine, ak nie vo všetkých herných jurisdikciách po celom svete.

Táto šialená stratégia je navrhnutá pre hráčov hracích automatov, ktorí veria, že generátory náhodných čísel spadajú do vzorov. Pravdepodobnosť, že sa to stane, je relatívne malá, ale pretože náhodné čísla nie sú skutočne náhodné, je to možné. Čo sa stane, je, že vygenerované čísla spadajú do toho, čo sa nazýva „miestny vzor“. To znamená, že krátkodobo sa riadia nejakým vzorcom. To je v poriadku, pretože nikdy neuvidíte náhodné čísla ani spôsob ich použitia. Tento efekt čiernej skrinky zaisťuje, že hra je úprimná a férová. Pozrime sa však bližšie na to, ako sa tento efekt čiernej skrinky dosiahne.

Generátor náhodných čísel neustále vytvára nové čísla. Každé nové číslo je umiestnené v časti pamäte čipu nazývanej „register“. Číslo tam čaká zlomok sekundy a potom je nahradené iným číslom. Medzitým je na zariadení spustený herný softvér. Keď roztočíte valce, hra začne načítavať náhodné čísla z registrov RNG. Zvyčajne sa v USA vyžaduje náhodné číslo pre každý kotúč a tieto čísla sa používajú na určenie, kde sa kotúče prestanú točiť. Inde sa na určenie výsledku hry používa jedno náhodné číslo.

Tip na hracie automaty: Prečo si dať pauzu 17 sekúnd medzi spinmi?

Myšlienka 17-sekundového oneskorenia pri točení spočíva v tom, že keď sa valce prestanú točiť a dostanete cenu, odpočítate 17 sekúnd. Hodinky sú na to naozaj dobré, ale zvládnu to aj smartfóny.

Čakanie 17 sekúnd po každom zatočení zvyšuje šance, že sa z akéhokoľvek lokálneho vzoru dostanete za menej zatočení. Miestny vzorec vám môže náhodne udeliť veľa cien alebo vám môže priniesť veľa neúspešných točení. Nemáte možnosť zistiť, či k tomuto zriedkavému javu dochádza, ale ak máte pocit, že ste uviazli v koľaji s náhodným číslom, môžete hru zmeniť tak, že sa medzi zatočeniami pozastavíte a dáte si na čas. A ako sa to stáva, táto šialená stratégia je v súlade s väčšinou stratégií správy peňazí, ktoré naznačujú, že musíte spomaliť rýchlosť hry, aby ste ušetrili peniaze.

Ale prečo sa pozastaviť na 17 sekúnd? Prečo si nevybrať povedzme 5 sekúnd? To je dobrá otázka a odpoveď sa vám môže zdať trochu chabá. 17 je prvočíslo a v akomkoľvek algoritme, ktorý sa pokúša náhodne rozdeliť aktivitu, je oveľa jednoduchšie, ak svoje výpočty založíte na prvočísle. Čím väčšie prvočíslo, tým lepšie. Môžete si vybrať prvočíslo, napríklad 53 sekúnd, ale väčšina ľudí to vzdá skôr, ako uplynie toľko sekúnd. Za 17 sekúnd môže RNG vašej automatovej hry prechádzať stovkami alebo tisíckami nových čísel.

Tiež, keď sa prinútite zastaviť a narátať do 17 medzi zatočeniami valcov, strasiete zo seba niektoré mentálne pavučiny, ktoré vznikajú pri opakovanom klikaní na Spin. Táto stratégia vám pomáha zostať si vedomí plynúceho času a plne prítomní, keď ste v kasíne, a to je vždy vo váš prospech. Z dlhodobého hľadiska neuvidíte žiadne lepšie alebo horšie šance na výhru so 17-sekundovou stratégiou, ale budete mať väčšiu kontrolu nad svojimi činmi a peniazmi.