Priemerná návratnosť výherných automatov klesá: Ako proti tomu bojovať?

Priemerná návratnosť výherných automatov klesá: Ako proti tomu bojovať?

Fakt, že priemerná návratnosť výherných automatov (RTP) klesá, rozhodne hráčov nepoteší. Ale poradíme vám, ako s tým účinne bojovať!

Trendom súčasnej doby je, že výrobcovia slotov ponúkajú kasínam (či už online alebo kamenným) na výber z viacerých možností RTP (priemerná výhernosť). To má za následok, že vo všeobecnosti RTP, alebo aj priemerná výhernosť, klesá. Existuje však niekoľko dobrých tipov, ako proti tomu účinne bojovať!

Priemerná návratnosť výherných automatov klesá: 5 tipov, ako proti tomu bojovať

Nevyberajte si online kasína s nízkymi RTP

Niektoré online kasína si vyberajú hry s nižšou hodnotou RTP. Povedzme od 92 do 95 % a v takomto prípade sa priemerná návratnosť výherných automatov dostáva na úroveň živých kasín. To určite nie je to, čo medzi online kasínami hľadáte. Našťastie, nikto vás nenúti v nich hrať, stále máte na výber.

Vždy skontrolujte sekciu s informáciami

Väčšina výrobcov online výherných automatov uvádza RTP v informačných sekciách svojich hier. Zakaždým odporúčame navštíviť informačnú obrazovku (väčšinou býva označená písmenom „i“) a skontrolovať dané percento výplaty. Nie všetci výrobcovia túto hodnotu uvádzajú a preto odporúčame hrám od nich sa vyhýbať. Nebudete mať totiž žiadnu predstavu, akú máte šancu na výhru.

Hľadajte staršie hry s vyššími výplatami

Dobrou správou je, že stále existujú výrobcovia, ktorí neposkytujú kasínam variabilné hodnoty priemernej návratnosti stávok.

Prieskum výherných automatov s najlepšou výplatou

Slušná priemerná návratnosť výherných automatov stojí za obetovanie nejakého času a energie. Odporúčame spraviť si menší prieskum na to, aby ste zistili, ktoré sloty majú najvyššiu RTP a ktorí výrobcovia prinášajú hry s najlepšou výhernosťou.

Nájsť správnych výrobcov

Tento bod úzko súvisí s tým predošlým. Pretože niektorých výrobcov sprevádza povesť, že ponúkajú hry s vysokými percentami priemerných výplat. Keď zistíte, ktorí výrobcovia prinášajú na trh hry s vysokými výplatami, pustite sa do hľadania konkrétnych hier a online kasín, ktoré ich ponúkajú.

Aj keď priemerná návratnosť výherných automatov klesá vplyvom trendu ponuky hier s variabilnými hodnotami RTP, napriek tomu s tým môžete bojovať. Stačí sa inšpirovať vyššie uvedenými radami, ako na to.