Prečo sú ženy v hazardných hrách lepšie ako muži?

Prečo sú ženy v hazardných hrách lepšie ako muži?

Porovnanie žien a mužov v rozličných oblastiach je častokrát veľmi zaujímavé. Ako je to v hazarde a prečo sú ženy v hazardných hrách lepšie ako muži?

Výhody v blackjacku

Blackjack patrí medzi hazardné hry, v ktorých možno úspešne znížiť výhodu kasína a dosahovať zisk. Využíva sa na to napríklad počítanie kariet. Pracovníci kamenných kasín pozorne sledujú hráčov a snažia sa vyhľadávať tých, ktorí využívajú počítanie kariet. Po odhalení ich vyhodia z kasína. Faktom je, že kasína sa pri odhaľovaní hráčov počítajúcich karty v blackjacku sústredia výrazne viac na mužov ako na ženy. Krásna žena rozptyľuje krupiéra úplne niečím iným, ako počítaním kariet. Okrem toho, existuje mnoho krupiérov, ktorí prižmúria oko nad krásnou ženou počítajúcou karty a nechajú dámu v hre.

Pozor na ženy v hazardných hrách

Výhody v pokri

Vstúpte do ktorejkoľvej pokrovej herne na svete a zistíte, že drvivú väčšinu hráčov tvoria muži. Existujú, samozrejme, ženy, ktoré dosahujú v pokri obrovské úspechy. Ale hráčok je podstatne menej ako mužských hráčov. Muži častokrát ženy pri pokrových stoloch podceňujú a to im nahráva obrazne do karát. V kľúčových situáciách môžu ženy zahrať agresívnejšie, pretože muži im nepripisujú dostatočný kredit. Sťažovanie sa na zaujatosť, ak ste žena, vám nepomôže, ale môžete to využiť umne vo svoj prospech.

A čo s tým robiť, ak ste muž?

Ak čítate tento článok a ste muž, možno ste sa v niektorých pasážach už našli. Mali by ste prehodnotiť svoj prístup a správanie k ženským hráčkam. Nepodceňujete ich? Nie ste častokrát až príliš zaujatí? Naučiť sa, ako zmeniť svoju zaujatosť voči ženám, môže priniesť väčší úspech aj vám. Inteligentné hráčky túto vašu zaujatosť dokážu využiť a oberú vás o peniaze, taká je pravda. Keď hráte proti ženám, pristupujte k nim úplne rovnako, ako k mužským protihráčom. Snažte sa nevnímať, ako žena vyzerá alebo čo má na sebe oblečené. Tieto veci odvádzajú vašu pozornosť na kľúčové aspekty v hre a v konečnom dôsledku vás ženy v hazardných hrách môžu vyjsť poriadne draho.