Prečo sa oplatí hrať za malé stávky

Prečo sa oplatí hrať za malé stávky

Bez ohľadu na to, akú hazardnú hru obľubujete, tu je niekoľko dôvodov, prečo sa neoplatí ísť do zbytočného rizika a oplatí sa hrať za malé stávky.

Chybou číslo jedna, ktorej sa hazardní hráči dopúšťajú, je zbytočne vysoké riziko a zbytočne vysoké stávky. Či už hráte hracie automaty alebo stolné hry, vždy je dobré držať sa so stávkami pri zemi.

Prečo sa oplatí hrať za malé stávky

Zväčša vám vyššie stávky neprinášajú vyššiu pravdepodobnosť na výhru. Nenechajte sa zlákať vidinou rýchlych peňazí a vyšších výhier pri vyšších stávkach.

Vo väčšine prípadov majú kasínové hry rovnaké šance na výhru bez ohľadu na výšku stávky. Existuje niekoľko hier, ktoré ponúkajú lepšie percentá návratnosti a niekedy aj lepšie šance pri vyšších stávkach. Ale pokiaľ to herné pravidlá neuvádzajú, vaše šance vyhrať sú rovnaké pri stávke 5 € aj pri stávke 50 €.

Je, samozrejme, lákavá predstava 10-násobne vyššej výhry. Ale pravdou je, že s vyššími stávkami v priemere prídete o viac peňazí. Kasína limitujú stávky hráčov na minimálnej aj maximálnej hranici. Existujú dva základné dôvody: Istota pokrytia všetkých mimoriadnych výhier a ten druhý, že chcú, aby sa hráči pri hre dobre zabavili a opäť sa vrátili.

V kasíne zostáva určité percento vkladov a toto percento sa rýchlo zvyšuje v nadväznosti na výšku vašich stávok. Nepreháňajte to preto s vkladmi a radšej sa držte pri zemi.