Prečo kasína potrebujú šťastných hráčov

Prečo kasína potrebujú šťastných hráčov

Kasína potrebujú šťastných hráčov. V nasledujúcom článku sa dozviete niekoľko zásadných dôvodov, prečo.

Tri dôvody prečo kasína potrebujú šťastných hráčov

Vďaka šťastným hráčov sú kasína plné

Kasína nesúperia v cenách. Pretože 5-eurový spin stojí rovnako v jednom či druhom kasíne. Kasína sa snažia zaujať zákazníkov atmosférou, senzáciou či kvalitou služieb. Internet je plný recenzií jednotlivých kasín po celom svete. Každé chce mať čo najviac pozitívnych recenzií od hráčov s dobrými skúsenosťami. Je väčšia pravdepodobnosť, že náhodný hráč si vyberie kasíno, na ktoré čítal recenzie od ľudí, ktorí sa dobre bavili či vyhrali nejaké peniaze.

Šťastní hráči dávajú lepšie „tringelty“ zamestnancom kasína

Agresívni či arogantní zákazníci sú nočnou morou zamestnancou každého kasína. Zamestnanci kasín majú priemerný plat a privyrobiť si môžu „všimným“ alebo „tringeltmi“. Je väčší predpoklad, že zaujímavejší „tringelt“ dostanú od štastných hráčov.

Kasína milujú veľkých víťazov

Veľkí víťazi sú pre každé kasíno dôkazom, že sa to dá, že sa hrá férovo a každý má možnosť vyhrať jackpot. Čo je veľkou motiváciou pre ďalších hráčov. Preto sa kasína tak radi verejne chvália s veľkými víťazmi. Ak by v kasíne neboli žiadni veľkí víťazi, kto by v nich chcel hrať? Veľkí víťazi sú najlepšou reklamou pre kasíno. Bez debaty.

Tak už viete, prečo všetky kasína milujú šťastných hráčov. A nevyhnutne ich potrebujú.