Prečo je lepšie navštíviť kasíno ráno ako večer?

Prečo je lepšie navštíviť kasíno ráno ako večer?

Ľudia si spájajú návštevu kasína najmä so zábavou. Preto navštevujú kasíno vo večerných hodinách, keď je najväčší ruch. Prečo je však lepšie ísť si zahrať ráno?

Lepší stav mysle, vyššia úroveň koncentrácie

Ráno je myseľ najviac svieža, umožňuje lepšiu koncentráciu. Po celom dni v pracovnom zhone či študijných povinnostiach môže byť úroveň mentálnej energie a pozornosti k večeru nižšia. To môže v kasíne viesť k vyšším stratám.

Ľahšie nájdete voľné hry

Večer sú kasína naplnené a zostáva to tak až do skorých ranných hodín. Môže byť problematické nájsť voľné miesto pri vami preferovanej hre. V doobedňajších hodinách nájdete voľné miesto všade.

Vyhnete sa hustým oblakom cigaretového dymu

Ak patríte k nefajčiarom, určite vám pri návšteve kasína vadia husté oblaky cigaretového dymu. Večer je to najhoršie, pretože hustota hráčov je vyššia. Ak chcete čistejší vzduch, navštívte kasíno ráno alebo v doobedňajšom čase.

Zachováte si sviežosť pre nasledujúci deň

Hranie ráno prináša ďalší veľký benefit. Na ďalší deň budete čulí a svieži. Nočné výlety do kasína sa zvyknú pretiahnuť do skorých ranných hodín a nasledujúci deň býva pomalý a ťažký.

Ďalšie dôvody, prečo je lepšie navštíviť kasíno ráno ako večer

Lepšie služby

Menej ľudí ráno = rýchlejšia obsluha, servis = vyšší komfort pri hraní.

Drinky zadarmo nebudú také príťažlivé

Ruku na srdce, keď vyrazíte do kasína na večer, ťažko sa dá odolať drinkom zadarmo. To môže mať negatívny vplyv na vaše výsledky hry a vyjsť vás to poriadne draho. Ráno drinkom zadarmo odoláte omnoho ľahšie.

Nenarušíte si spánok

Hráči, ktorí spravidla hrajú v noci, čelia zásadnému problému so spánkom. Tomu sa vyhnete, keď budete hrávať počas dňa.

Získajte výhodu v pokeri

Poker rozhodne závisí aj od šťastia. No je jednou z hazardných hier, pri ktorej zohráva obrovskú dôležitosť aj ľudský faktor. Ráno máte dobrú šancu natrafiť na pokerový stôl plný hráčov, ktorí hrali celú noc a ich koncentrácia a uvažovanie budú oslabené únavou.

Priestor pre zážitky a atrakcie

Hraním v doobedňajších hodinách si necháte priestor večer získavať zaujímavé zážitky s priateľmi, zájsť na vynikajúcu večeru do kvalitnej reštaurácie, navštíviť nejaké atraktívne predstavenie či užívať si iné atrakcie.

Dajte si pozor na triky, ktoré kasína využívajú na to, aby od hráčov „vytiahli“ viac peňazí. Viac sa o tom dočítate TU.