Poznáte najlepšie vianočné výherné automaty? Toto je TOP 10 podľa odborníkov

Poznáte najlepšie vianočné výherné automaty? Toto je TOP 10 podľa odborníkov

Poznáte skutočne najlepšie vianočné výherné automaty? Takže na základe hodnotenia odborníkov je toto 10 najlepších z nich.

Najlepšie vianočné výherné automaty

10. Merry Xmas

Päťvalcový slot od spoločnosti Play´n Go ponúka 15 výherných línií a možnosť znásobiť výhry vďaka wild symbolom päťnásobne. Vďaka darčekom dokážete spustiť bonusovú hru, v ktorej môžete získať zaujímavé odmeny.

9. Christmas Santa

Santa, vianoční škriatkovia, snehuliak a darčeky. Nič z toho v dobrom vianočnom výhernom automate nemôže chýbať. Náhodné výplaty, zaujímavé funkcie a bonusy. Takže to všetko prináša Christmas Santa.

8. Fruit Shop Christmas Edition

Tento slot servíruje mrazené ovocie a známe ovocné symboly sú v tomto slote „uväznené“ v kocke ľadu. Hráči majú možnosť získať bonusové točenia zadarmo, navyše všetky výhry prichádzajú s dvojnásobným multiplikátorom.

7. Santa Surprise

Obľúbený vianočný výherný automat od Playtechu s dvadsiatimi výhernými líniami. Jednoduchý vizuál so Santom, sviečkami, darčekmi, vencami alebo zvončekmi. Divoký symbol Santu prináša parádne výplaty, navyše scatter symboly spúšťajú voľné hry s trojnásobnými výhrami. Christmas Gift Bonus vás zavedie do miestnosti s vianočným stromčekom, pod ktorým na vás čakajú darčeky s lákavými výhrami. Rozhodne patrí medzi najlepšie vianočné výherné automaty!

6. A Christmas Carol Megaways

Traja vianoční duchovia sa zjavujú na špeciálnej hernej mriežke s neuveriteľnými 200 704 spôsobmi výhry. Okreh toho máte možnosť získať až 23 zmrazených free spinov s maximálnym násobiteľom výhry 10x. Navyše v tomto slote je aj možnosť nákupu s okamžitým prístupom k bonusu.

Aj tieto vianočné sloty sa oplatí vyskúšať

5. Christmas Big Bass Bonanza

Vianoce sú krásne aj pod morom! Práve tento výherný automat skĺbil podmorskú tematiku s vianočnou a vznikol z toho jeden z najlepších vianočných automatov vôbec. Roztočenia zadarmo, náhodné výhry aj násobitele výhier.

4. Moon Princess Christmas Kingdom

Animované sestry Sekhmet, Hathor a Bastet vás vítajú pri tomto vianočnom slote s hernou mriežkou 5×5. Čaká na vás krásne zobrazená zasnežená krajina, ktorá skvele dotvorí vianočnú atmosféru. Dievčenský rozprávkový hrad v pozadí určite zaujme. Parádna interpretácia japonského anime s vianočnou tematikou a množstvom zaujímavých funkcií.

3. Secrets of Christmas

Atraktívny vizuál a skvelá vianočná melódia okamžite naladí v hráčovi sviatočnú náladu. Úderné výherné kombinácie naprieč 25 výhernými líniami sú jednoduchšie vďaka náhodne aktivovaným voľným točeniam. Možnosť výberu z 20 vianočných darčekov – v balíčkoch sa skrývajú ďalšie točenia zdarma, multiplikátory prípadne extra symboly wild.

2. Santa´s Big Bash Megaways

Najlepšie vianočné výherné automaty? Tak tento kúsok nemôže chýbať! Na šiestich valcoch nájdete 117 649 rozličných spôsobov, ako vyhrať. Tento vianočný automat ponúka celý rad zaujímavých funkcií, ako napríklad otáčacie valce, náhodné výhry, extra wild symboly, multiplikátor vianočného stromčeka až 8x, možnosť nákupu free spinov či kvalitná priemerná výhernosť (96,23 %).

1. Taco Brothers Saving Christmas

Pomôžte obľúbeným Taco Brothers zachrániť Vianoce! 243 výherných línii v tejto vianočnej edícii medzi hráčmi obľúbeného výherného slotu. Okrem toho na hráčov čakajú kreatívne točenia zdarma s multiplikátormi, posúvajúce sa wild symboly či atraktívna bonusová hra.