Pozitíva kofeínových nápojov pri hraní v kasíne

Pozitíva kofeínových nápojov pri hraní v kasíne

Káva či energy drink. Vaša myseľ musí byť pri hraní hazardných hier svieža. Aké sú pozitíva kofeínových nápojov pri hraní v kasíne?

Pozitíva kofeínových nápojov pri hraní v kasíne

Zvýšená bdelosť, pozornosť, koncentrácia

Ranné espresso alebo plechovka energy drinku môže byť to pravé, čo vašu myseľ osvieži a pripraví na rýchle reakcie a správne rozhodnutia pri hraní v kasíne. Kofeín vašej mysli pomôže lepšie spracovať kognitívne požiadavky, ktoré prinášajú hry v kasíne. Lepšia pamäť, bdelosť a koncentrácia sú výhody, ktoré vám šálka kávy môže priniesť.

Schopnosť prekonať únavu

Zatvárajúce sa oči, strata koncentrácie a pozornosti, mentálna hmla. Pozná to každý hráč, ktorý jednorazovo strávil v kasíne viac hodín. Pamäť už nefunguje ako má, rozmýšľanie ide do stratena, rovnako ako aj schopnosť prijímania správnych rozhodnutí. Telo má pocit, že to zvládne ďalej, no mozog už odmieta spolupracovať. Nasledovať budú jednoduché chyby, ktoré by ste pri väčšej bdelosti nerobili. Pokiaľ si dáte kávu či energeťák, tomuto mentálnemu úpadku viete aspoň sčasti zabrániť.

Pomôže vám zostať triezvym a vyhnúť sa opici

Drinky zadarmo pre hráčov v kasíne sú bežná prax. Keď si idete užiť zábavu do kasína so všetkým, čo k tomu patrí, určite si ich zopár doprajete. Následky asi pozná každý. A to je opica. Predchádzať sa tomu dá jednou či dvoma šálkami kávy či studenou sprchou. Osvieženie, ktoré vás okamžite nakopne a vaša myseľ bude pripravená na ďalší trip do kasína.