Podozrivá smrť ženy len pár dní po výhre jackpotu v kasíne

Podozrivá smrť ženy len pár dní po výhre jackpotu v kasíne

Miestne úrady skúmajú smrť 46-ročnej ženy z mesta Spokane v štáte Washington, ktorá niekoľko dní predtým vyhrala v kasíne Northern Quest značné množstvo peňazí.

Nie je známe, koľko peňazí vyhrala obeť, Jenny A. Jones. Rovnako sa nevie, čo sa stalo s výhrou.

Minulý týždeň bola Jones objavená tvárou dole v jej byte. Dvere do bytu boli odomknuté. Jej bezvládne telo bolo v obývacej izbe. Na tvári mŕtvej ženy bola krv, rovnako ako aj na jej oblečení.

Vedľa tela bol malý nôž. Polícia uviedla, že smrť bola podozrivá a sudca schválil príkaz na prehliadku bytu.

Žena záhadne zomrela len pár dní po výhre jackpotu v kasíne

Podľa denníka The Spokesman-Review, chcú policajti zistiť totožnosť muža, ktorého bolo počuť rozprávať v jej byte.

Ethan McCracken, sused Jonesovej v bytovom dome, nedávno polícii povedal, že mu Jones začiatkom mesiaca povedala, že muž odmieta opustiť byt a možno bude musieť zavolať políciu, uviedla miestna televízna stanica KHQ.

Bol to jej nevlastný otec Albert Asher, ktorý objavil jej telo začiatkom februára.

Dcéra nedokázala odpovedať na telefonáty dva dni po sebe. Bolo to 15. februára, dva dni pred objavením jej tela, a Jonesová po telefóne povedala svojej matke, že vyhrala jackpot v kasíne.

Telefonický rozhovor bol prerušený po tom, čo Jones povedala svojej matke, že sa jej vybila batéria v mobilnom telefóne.

Kancelária súdneho lekára v Spokane ešte musí určiť príčinu jej smrti. Podľa online vyjadrenia posudkového lekára sa stále čaká na výsledky vyšetrovania.

Zosnulá žena pár dní pred smrťou vyhrala jackpot v kasíne Northern Quest. Nachádza sa v Airway Heights, čo je asi deväť míľ západne od Spokane. Rekreačný rezort a kasíno rozširuje priestory o rozlohe 160 000 metrov štvorcových. Expanzia bude zahŕňať ďalších 190 izieb, čím sa celkový počet izieb kasínového rezortu zvýši na 440.

Kasíno bolo v roku 2020 zatvorené na viac ako mesiac kvôli pandémii COVID-19. Znova bolo otvorené v máji s uplatnením viacerých bezpečnostných opatrení.