Podľa čoho si vyberať výherné automaty?

Podľa čoho si vyberať výherné automaty?

Výherné automaty sa tešia veľkej obľube medzi hazardnými hráčmi. Je ich nepreberné množstvo a hráči sa v nich často strácajú. Podľa čoho vyberať výherné sloty?

Podľa čoho vyberať výherné automaty?

Počet výherných línií

Nejde o nejaké všeobecne platné a zaručené rady. Skôr o orientačné vodítka. Niektorým hráčom vyhovujú sloty, ktoré majú 100 výherných línií a iní majú radšej menej výplatných línií. Dobré je vyskúšať si slot s menším počtom výherných línií aj s väčším a vyberať si tie, ktoré vám lepšie vyhovujú.

Náklady na hranie

V tomto smere sledujte, aké sú náklady na jedno roztočenie automatu a tiež RTP, teda priemernú návratnosť stávok. Zvyčajne je lepšie vyberať výherné automaty s vyššou návratnosťou stávok, aj keď je cena za jedno roztočenie vyššia. Najlepšie sloty majú nízke náklady na jedno roztočenie a vyššiu návratnosť stávok.

Jackpot

Vyberajte výherné automaty, ktoré majú čo najvyššie jackpoty. V tomto smere vyčnievajú sloty s progresívnymi jackpotmi, ktoré často môžu dosahovať až niekoľkomiliónovú hodnotu. Pre mnohých je perfektný automat, ktorý umožňuje hrať jedno roztočenie za 1 € či menej a ponúka jackpot v šesťcifernej hodnote (minimálne).

Výrobca

Mnohým hráčom nezáleží na tom, kto vyrobil výherné automaty. No existujú hráči, ktorí preferujú sloty len od určitého výrobcu. Jednotlivé spoločnosti sú charakteristické viacerými znakmi, ako napríklad tematika hier, grafika, priemerná návratnosť stávok či herný engine.