Oslávte Deň žien v MONACObet so špeciálnou akciou

Oslávte Deň žien v MONACObet so špeciálnou akciou

Pre všetky ženy k ich sviatku MDŽ pripravená v kasíne MONACObet špeciálna akcia. Tešiť sa môžu na 20 voľných roztočení!

Krajšia časť ľudstva tradične 8. marca oslávi svoj sviatok. Je tu Medzinárodný deň žien. Zaiste si spomeniete na svoje staré mamy, mamy, sestry, priateľky, manželky, kamarátky či dcéry. Keď im budete gratulovať k ich sviatku, skúste im pripomenúť, že kasíno MONACObet si tento rok pripravilo pre všetky ženy špeciálnu akciu.

Oslávte Deň žien v MONACObet s 20 voľných roztočení

Každá žena si môže prísť na 20 free spinov, resp. voľných roztočení na výhernom automate 8 Flowers. Takto symbolicky spomínané kasíno uctí všetky ženy a dá im pomyselnú kytičku kvetín. Podmienka na získanie voľných roztočení? Úplne jednoduchá a ľahko dosiahnuteľná. Stačí, že ste žena a v utorok 8. marca pretočíte na akejkoľvek valcovej hre aspoň symbolické 1 euro.

Výherný automat 8 Flowers je od spoločnosti Synot Games. Sprevádzať vás bude príjemná atmosféra japonských záhrad, pre ženy hra ako stvorená. Táto hra má tri rady a tri valce, tiež deväť pevných výherných línií. Poteší solídnou návratnosťou vkladov v hodnote 96,07 %. Maximálna výhra je 500-násobok stávky. Pritom, že maximálny vklad na jedno roztočenie je 120 eur, si môžete teoreticky prísť na poriadny balík.

Pre všetky dámy, ktoré milujú hazardné hry alebo sa neboja nových netradičných výziev. Užívajte tohtoročný sviatok Deň žien v kasíne MONACObet so špeciálnou akciou a dvadsiatkou voľných roztočení v zaujímavej hre 8 Flowers.

Len nedávno v spomínanej online herni pribudlo 10 nových hier od spoločnosti EGT, viac sa dočítate TU.