Oscar´s Grind systém: 3 dôvody, prečo sa ho naučiť používať

Oscar´s Grind systém: 3 dôvody, prečo sa ho naučiť používať

Predstavujeme vám Oscar’s Grind systém pre hazardných hráčov a predstavujeme tri výhody, prečo sa ho oplatí naučiť používať.

Oscar´s Grind systém: Ako funguje?

Výhodou tohto systému je, že môže znížiť vaše straty takmer na nulu.

Aby Oscar’s Grind fungoval, musíte mať jasne definované stávkové jednotky. Suma, ktorú vyhráte z tejto pevnej sumy vkladu, bude vašou jednotkou zisku. Vaša skúsenosť s hazardom bude rozdelená do „relácií“ na základe týchto jednotiek.

Každá relácia začína tým, že vsadíte svoju počiatočnú výšku vkladu. Končí sa, keď dosiahnete vopred stanovenú jednotku zisku.

Rovnako ako iné progresívne systémy, aj cieľom tejto stratégie je nahradiť vaše straty. Aby ste to dosiahli, zvýšite svoj vklad po výhre, ku ktorej dôjde po prehre. Vaša relácia môže vyzerať napríklad takto:

 • Výhra
 • Prehra
 • Výhra
 • Zvýšenie stávky a znova výhra

Cieľom tejto metódy nie je vyhrať veľa peňazí na jednu stávku. Namiesto toho sa snažíte vyhrať presne jednu jednotku zisku pred koncom „relácie“. Keď to dosiahnete, začnete novú „reláciu“.

Aby Oscar’s Grind systém fungoval, musíte si počas hry viesť presné záznamy o svojich výhrach a prehrách. To vám pomôže zistiť, ako blízko ste k dosiahnutiu cieľovej jednotky zisku.

Oscar’s Grind systém – 3 dôvody prečo sa ho naučiť používať

 1. Zaručené výhry v priebehu času –Najväčším dôvodom na zváženie používania tohto konzervatívneho stávkového systému je, že ponúka šancu na zaručené zisky. Dosiahnete zisk, pokiaľ budete stratégiu používať, kým nedosiahnete svoju ziskovú jednotku.Dodržiavanie tejto stratégie sa však dá ľahšie opísať, ako to urobiť. Je to obzvlášť ťažké, ak máte problémy dosiahnuť série výhier

  Nakoniec sa však vaše šťastie obráti a vaše zisky začnú kompenzovať vaše straty. Musíte si tiež viesť presné záznamy o každom kole, aby ste sa uistili, že neprekročíte vopred stanovenú jednotku zisku.

 2. Minimálne riziko –Ďalšou výhodou tejto konzervatívnej stratégie je, že minimalizuje vaše riziko ako stávkujúceho. Je to preto, že máte prakticky zaručené, že zarobíte späť všetky peniaze, ktoré priebežne prehráte.To platí aj pre mnohé ďalšie progresívne systémy. Oscar´s Grind systém je však jedinečný v tom, že stále udržuje vaše riziko nízke. Je to preto, že zvyšujete svoj vklad pomalším tempom. Na nový vklad sa posuniete až po víťazstve, ktoré bolo dosiahnuté po prehre.

  Iné stratégie, ako napríklad systém Martingale, vyžadujú, aby ste po každej prehre zdvojnásobili svoj vklad. To môže spôsobiť, že vaše série prehier budú obzvlášť drahé. S Oscar´s Grind systémom zvyšujete svoj vklad pomalým tempom a stále máte výhodu dosiahnutia prípadného zisku.

 3. Využiteľnosť vo viacerých hrách –Tretím dôvodom, prečo by ste sa mali naučiť používať Oscar´s Grind systém, je to, že ho možno použiť na rôzne stolové hry v kasínach. Pokiaľ sa budete držať stávok s rovnomernými peniazmi, mali by ste byť schopní dosiahnuť podobný úspech bez ohľadu na hru, ktorú sa rozhodnete hrať.V závislosti od hry, ktorú hráte, budete musieť vykonať malé úpravy systému. Najväčšie rozhodnutie, ktoré budete musieť urobiť, je, aké stávky uzavriete. Možno budete musieť upraviť svoj podiel a jednotky zisku v závislosti od hry a kasína, ktoré používate.

  Samotný systém sa však dá ľahko aplikovať na rôzne hry. Všetko, čo musíte urobiť, je zapamätať si, kedy zvýšiť svoj vklad a aký je váš cieľový zisk pre každú reláciu.