Opitá žena pred kasínom vo Vegas začala strieľať do davu, argumentuje sebaobranou

Opitá žena pred kasínom vo Vegas spustila paľbu do davu. Má poriadne dlhý zoznam v registri trestov, vrátane štyroch pokusov o vraždu.

Žena menom Porcha Shinault bola vyhodená z kultového baru a kasína Stage Door v Las Vegas v skorých ranných hodinách.

Opitá žena pred kasínom vo Vegas začala strieľať do davu

Podľa správy o zatknutí povedala Shinault mužom zákona, že v bare mala najmenej štyri drinky. Následne vošla do podniku partia ľudí. Opitá žena sa s nimi začala hádať po tom, čo si mylne myslela, že jeden z nich ku nej prehovoril.

Video z miesta ukazuje, že jeden z partie udrie ženu jej kabelkou, ďalší ju udierajú do hlavy a tváre.

Informuje o tom lasvegaský 8 News Now.

Podľa sudných spisov partii žena povedala: „Mám pre vás niečo“ a vzápätí išla k autu na parkovisku.

Záznamy z bezpečnostných kamier ukazujú, že žena manipuluje v aute s niečím, čo drží vo svojich rukách. Odhodlanou chôdzou sa vrátila k baru so strelnou zbraňou v rukách.

Okolo štvrtej hodiny ráno Shinault vypálila dve rany do skupiny stojacej pred barom. Následne ďalších päť rán vystrelila do utekajúcich ľudí.

Opitá Shinault po streľbe išla k svojmu autu, nastúpila a odišla preč. No nabúrala do auta stojaceho na červenú. Žena potom ušla z miesta nehody.

Krátko na to sa Shinault vrátila na parkovisko, na ktorom bola zatknutá. Bráni sa tým, že konala v sebaobrane, pretože partia ľudí v bare ju bila.

Bar a kasíno Stage Door je v Las Vegas kultovým podnikom. Stojí v ostrom kontraste miliardovým gigantom. Ponúka lacné občerstvenie, samoobslužný obchod, pivo a párok v rožku za tri doláre.

Od vypuknutia pandémie zaznamenali v USA prudký nárast kriminality a strelných incidentov v kasínach a ich okolí. O fatálnej streľbe v detroitskom Motor City Casino si môžete prečítať TU.