Opitá žena pred kasínom vo Vegas začala strieľať do davu, argumentuje sebaobranou

Opitá žena pred kasínom vo Vegas začala strieľať do davu, argumentuje sebaobranou

Opitá žena pred kasínom vo Vegas spustila paľbu do davu. Má poriadne dlhý zoznam v registri trestov, vrátane štyroch pokusov o vraždu.

Žena menom Porcha Shinault bola vyhodená z kultového baru a kasína Stage Door v Las Vegas v skorých ranných hodinách.

Opitá žena pred kasínom vo Vegas začala strieľať do davu

Podľa správy o zatknutí povedala Shinault mužom zákona, že v bare mala najmenej štyri drinky. Následne vošla do podniku partia ľudí. Opitá žena sa s nimi začala hádať po tom, čo si mylne myslela, že jeden z nich ku nej prehovoril.

Video z miesta ukazuje, že jeden z partie udrie ženu jej kabelkou, ďalší ju udierajú do hlavy a tváre.

Informuje o tom lasvegaský 8 News Now.

Podľa sudných spisov partii žena povedala: „Mám pre vás niečo“ a vzápätí išla k autu na parkovisku.

Záznamy z bezpečnostných kamier ukazujú, že žena manipuluje v aute s niečím, čo drží vo svojich rukách. Odhodlanou chôdzou sa vrátila k baru so strelnou zbraňou v rukách.

Okolo štvrtej hodiny ráno Shinault vypálila dve rany do skupiny stojacej pred barom. Následne ďalších päť rán vystrelila do utekajúcich ľudí.

Opitá Shinault po streľbe išla k svojmu autu, nastúpila a odišla preč. No nabúrala do auta stojaceho na červenú. Žena potom ušla z miesta nehody.

Krátko na to sa Shinault vrátila na parkovisko, na ktorom bola zatknutá. Bráni sa tým, že konala v sebaobrane, pretože partia ľudí v bare ju bila.

Bar a kasíno Stage Door je v Las Vegas kultovým podnikom. Stojí v ostrom kontraste miliardovým gigantom. Ponúka lacné občerstvenie, samoobslužný obchod, pivo a párok v rožku za tri doláre.

Od vypuknutia pandémie zaznamenali v USA prudký nárast kriminality a strelných incidentov v kasínach a ich okolí. O fatálnej streľbe v detroitskom Motor City Casino si môžete prečítať TU.