Online kasíno tipy: 6 znakov, že je najvyšší čas dať si pauzu

Online kasíno tipy: 6 znakov, že je najvyšší čas dať si pauzu

Kedy si dať pauzu od hrania? Práve odpoveď na túto otázku patrí medzi základné online kasíno tipy. Toto je 6 znakov, kedy je ten správny čas.

Najlepšie online kasíno tipy: Kedy si dať pauzu v hraní?

Pocit monotónnosti pri hraní

Prvé znamenie, že je čas dať si pauzu od hrania. Ak sa vám každá hra, ktorú začínate hrať, javí monotónne, možno bude najlepšie dať si pauzu. Pokiaľ sa neustále strácate vo svojich myšlienkach a nedokážete sa sústrediť naplno na hranie, mali by ste zavrieť stránky online kasína a oddýchnuť si. Nesiľte to, medzi základné online kasíno tipy patrí, že hranie vás má predovšetkým baviť.

Pocit začínajúcej opitosti

Všetci to poznáme. Jeden drink vedie k druhému a potom ďalšiemu. Než sa nazdáte, začínate pociťovať nastupujúcu opitosť a robíte čoraz bláznivejšie veci. Keď ste opití, robíte nesprávne rozhodnutia. Zbytočne riskantné zmýšľanie a konanie, nepremyslené kroky, nedodržiavanie stratégie a hlúpe chyby povedú k veľkým finančným stratám. Pokiaľ cítite, že začínate byť opití, zavrite stránku online kasína a v pokoji si vychutnajte ďalšie chladené. Bez rizika závažných prehier.

Neustále zvyšovanie stávok

Hráči majú po určitom čase tendenciu stratiť zmysel pre peniaze. Reálne peniaze, za ktoré hrajú hazardné  hry, im pripadajú ako niečo virtuálne. Zbytočne a neuvážené zvyšovanie stávok môže viesť ku katastrofe. Radšej si dajte pauzu.

Hazard je jediná vec, o ktorej hovoríte

Pokiaľ sú hazardné hry jediná vec, o ktorej sa rozprávate, začína to byť problém. Venujte sa aj iným aktivitám, nespadnite do pasce. Robte aj iné veci, ktoré máte radi – športujte, venujte sa priateľom, čokoľvek.

Stávate sa finančne nezodpovedným

Ľuďom so slabšou osobnosťou neodporúčame hrať hazardné hry. Potrebujete oddeliť osobné financie od bankrollu, teda peňazí vyhradených na hazardné hry. Ak si všimnete, že sa stávate finančne nezodpovedným alebo neprimerane veľa riskujete, je najvyšší čas dať si pauzu.

Naháňate straty

Najlepšie online kasíno tipy zahŕňajú aj tento bod. Jednou z najbežnejších chýb hazardných hráčov je prenasledovanie strát. Nevedia sa zmieriť s prehrou, navyšujú v „amoku“ stávky a dostávajú sa do špirály neustálych strát. Ako náhle zbadáte na sebe tento jav, okamžite prestaňte hrať a dajte si niekoľko dní prestávku.