Online hry v kasíne s najvyššími výplatami

Online hry v kasíne s najvyššími výplatami

Predstavujeme vám online hry v kasíne s najvyššími výplatami. Na týchto troch máte šancu zbohatnúť najviac!

Výherné automaty s najvyššou mierou RTP

Vieme, že RTP znamená návratnosť vkladov. Vyjadruje sa v percentách. Výherný automat s RTP 96 % vypláca v priemere 96 eur na každú stavenú stovku. Vedeli ste, že výherné automaty na lasvegaskom Stripe majú priemernú RTP len okolo 90 %? Na porovnanie, online výherné automaty prinášajú RTP v priemerne okolo 96-97 %. Výherné automaty sa v online kasíne oplatí hrať určite viac ako v kamennom kasíne. Vyberajte si tie s najvyššou mierou RTP a masívnymi progresívnymi jackpotmi.

Ďalšie dve online hry, na ktorých máte solídne vyhliadky zbohatnúť

Online blackjack s najlepšími pravidlami

Blackjack patrí medzi najlepšie hry z hľadiska výhody kasína voči hráčom. Použitím základnej stratégie viete znížiť house edge kasína na 1 %. Počítanie kariet v online blackjacku nefunguje, ale to nevadí. V kamenných kasínach začínajú prevládať blackjackové stoly s výplatným pomerom 6:5. Online kasína prinášajú výplaty v pomere 3:2, čo znižuje výhodu kasína oproti pomeru 6:5 zhruba o polovicu. Blackjack s výplatným pomerom 3:2 patrí medzi najlepšie online hry v kasíne, čo sa šance na zbohatnutie týka.

Online poker príležitosťou poriadne sa nabaliť

Viete čo je na pokri najlepšie? Že kasíno nemá žiadnu výhodu voči hráčov. Preto na úspech v tejto obľúbenej kartovej hre stačí stať sa dostatočne dobrým hráčom. Následne to zúročiť pri pokrovom stole a poraziť ostatných hráčov. Dostaňte sa na vrchol „pokrového reťazca“ a môžete sa stať milionármi.