Online hazard a päť mýtov, ktorým možno veríš aj ty

Online hazard a päť mýtov, ktorým možno veríš aj ty

Online hazard prináša nielen množstvo skvelej zábavy, ale aj mýtov. Toto je päť najbežnejších, pričom niektorým z nich možno veríš stále aj ty!

Online hazard a najčastejšie mýty

Online hazard je nelegálny alebo nebezpečný

Hranie v online kasíne nie je ani nelegálne a ani nebezpečné, teda pokiaľ hráte v licencovaných a overených kasínach. Pokiaľ dodržiavate všetky stanovené podmienky a hráte podľa platných pravidiel, všetko je legálne. Vyberajte si online kasína s platnou licenciou a máte tak garanciu najvyššej bezpečnosti čo sa týka zachovania osobných údajov a končiac platobnými transakciami.

Online hazard návykovejší ako hranie v kamenných kasínach

Ďalší mýtus, ktorý sa nezakladá na pravde! Pretože hazard je rovnako návykový, či už hráte naživo alebo na online platformách. Mylne sa predpokladá, že okamžitý prístup k hazardu z domu, cez web alebo cez smarfón môže predstavovať v tomto smere väčšie nebezpečenstvo. Neexistuje žiadny dôkaz či štúdia, ktorá by túto teóriu o závislých hráčoch potvrdzovala.

Ak začnete hrať online hazardné hry, tak zbankrotujete

Riziko vysokých finančných strát existuje, len v prípade, že k hazardovaniu pristupujete nezodpovedne či nepozorne. Správajte sa zodpovedne, dodržiavajte striktne stanovené limity, rozpočet, ktorý si stanovíte a predovšetkým si po troche hazardu nezabudnite robiť prestávky, aby ste nestratili potrebný nadhľad.

Online kasínové hry sú zmanipulované

Bezpochýb jeden z najbežnejších mýtov, ktoré online hazard prináša. Existujú nelegálne platformy, ktoré môžu prinášať v tomto smere zvýšené riziko, ale online kasína certifikované prinášajú na 100 % bezpečné hranie, pretože ich aktivity kontrolujú príslušné orgány. Musia využívať generátor náhodných čísel a vďaka tomu prinášajú náhodné výsledky.

Čas na výhry

Medzi niektorými hazardnými hráčmi koluje mýtus o tom, že v online kasínach majú výhry spojenie s presnými časovými úsekmi. Online kasína sú otvorené 24/7 a prinášajú výhry v ktoromkoľvek čase dňa, taká je realita. Vyhrať či prehrať môžete v ktorúkoľvek hodinu dňa i noci.