Online baccarat a tri najbežnejšie chyby hráčov

Online baccarat a tri najbežnejšie chyby hráčov

Online baccarat ponúka množstvo zábavy aj možností na výhry, ale tiež s v tejto hre možno popáliť. Toto sú tri najčastejšie chyby hráčov.

Online baccarat a tri najbežnejšie chyby hráčov

Ignorovanie šancí na výhru

Áno, baccarat je hra šťastia a to je dobre známy fakt. Stále však existuje súbor výhod a nevýhod, o ktorých musia noví hráči vedieť. Ak chcete vybrať najlepšiu stávku, musíte poznať pravidlá hry a preskúmať kurzy zobrazené na stole. Pamätajte – nie všetky stoly v online baccarat ponúkajú rovnaké šance (kurzy).

Štatisticky povedané, bankár má najvyššie potenciálne percento výhry na úrovni 46 %. Hráč má naopak 44 %.

Aj keď rozdiel na prvý pohľad nevyzerá príliš veľký, tento rozdiel sa časom sčíta. To je dôvod, prečo odporúčame hrať kratšie hry, najmä ak vyhráte na začiatku.

Prekročenie vášho rozpočtu

Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť hneď na začiatku, je preskúmať základy bankroll managementu. Ak je to však teraz príliš veľký záväzok, ďalšia najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je odložiť si rozpočet na hazardné hry a držať sa ho.

Verte mi, nechcete to prekročiť a skončiť so stratou. Je to jednosmerná cesta, ktorá nikdy nekončí dobre.

Keď hovoríme o tom, čo robiť a čo nie pri online hazardných hrách, na prvom mieste je prenasledovanie prehier. Je to to najhoršie, čo môže hráč urobiť – to vedie k závislosti a to ničí životy.

Nikdy nepodľahnite tlaku! Nikdy neprekračujte svoj rozpočet!

Stávka na remízu

Aj keď vám niektorí hráči povedia, že stávka na remízu je tá najmúdrejšia voľba, nemôže to byť ďalej od pravdy. Objektívne povedané, hra na nerozhodný výsledok je najrizikovejšia zo všetkých stávok. Áno, kasína zvyčajne ponúkajú na remízu kurz 8:1; niektoré dokonca až 10:1.

Avšak výhoda pri remízových stávkach je 14 %. Áno, je to tak – 14 % – taká je výhoda kasína oproti hráčom! Ak narazíte na online stratégiu baccaratu, ktorá sa točí okolo remízových stávok, odvráťte sa a už sa nevracajte.

Ak chcete hrať online baccarat, tak týmto trom bežným chybám hráčov sa rozhodne skúste vyvarovať.