Obľubujete výherné automaty? 5 pravidiel a stratégií, ktoré možno nepoznáte

Obľubujete výherné automaty? 5 pravidiel a stratégií, ktoré možno nepoznáte

Výherné automaty patria medzi najobľúbenejšie hazardné hry. Patríš aj ty k milovníkom slotov? Týchto päť pravidiel a stratégií možno ešte nepoznáš.

Maximálne stávky najlepším prístupom

Existujú výherné automaty, na ktorých maximálny jackpot môžu vyhrať len hráči hrajúci za maximálny vklad. Nájdite sloty s najvyššou priemernou návratnosťou stávok (RTP) a hrajte za maximálne stávky. Dopredu si stanovte limit, koľko peňazí môžete na hranie maximálne minúť. Zamerajte pozornosť aj na bonusové funkcie – multiplikátory výhier, voľné roztočenia alebo bonusové hry. Odomknite najlepšie jackpoty a najlepšie bonusové funkcie a hrajte za maximálnu stávku automatu.

Dajte progresívnym jackpotom zárobkovú silu

Určite viete, že hrať výherné automaty s progresívnym jackpotom nie je zlý nápad. Dajte progresívnym jackpotom ešte viac zárobkovej sily. Sledujte, kedy naposledy padol na konkrétnom slote jackpot a zamerajte sa na automaty, kde jackpot nepadol najdlhšiu dobu. Táto stratégia je obzvlášť účinná, pretože extrémne vysoká výplata za jackpot v skutočnosti zvyšuje celkové percento návratnosti hry.

Hrajte výherné automaty s najvyššou hodnotou RTP

RTP vyjadruje % priemernú návratnosť stávok. Čím bližšie k hodnote 100 %, tým viac peňazí v priemere zo stavených peňazí dostanete späť. V dnešnej dobe internetu nebude problém vyhľadať si sloty s najvyššou hodnotou RTP a vyberajte si práve z nich.

Nezabudnite aktivovať všetky výherné línie

Kedykoľvek hráte výherné automaty s viacerými výhernými líniami, uistite sa, že ste aktivovali každú z nich. Existujú sloty, pri ktorých si rozhranie hry štandardne vyberie len jednu výhernú líniu. Ak má ten slot napríklad 10 výherných línií, len aktivovanie každej z nich vám prinesie víťazstvo na výhernej kombinácii, ktoré vyprodukujú valce.

Pomalšie tempo

Pomaly ďalej zájdeš – toto pravidlo pri výherných automatoch platí do bodky. Ak má slot dajme tomu 96 % priemernú návratnosť vkladov, tak to znamená, že v priemere stráca hráč 4 % vložených peňazí. Čím viac spinov za hodinu hráč odohrá, tým viac sa na jeho peňaženke prejaví hodnota RTP. To znamená, že čím dlhšie si s rovnakým množstvom peňazí chceš užívať zábavu na výhernom automate, tým viac musíš spomaliť tempo a odohrať menej spinov za hodinu.