Nový výrobca Tom Horn Gaming v MonacoBet: 10 noviniek!

V kasíne MonacoBet sa najnovšie budeme stretávať aj s hrami od nového výrobcu Tom Horn Gaming! Svoju ponuku rozšírilo o 10 nových hier od tejto spoločnosti.

Kasíno MonacoBet neustále skvalitňuje a rozširuje ponuku výherných automatov, napríklad nedávno pribudlo 13 nových hier od Tech4Bet. Najnovšie rozširuje svoje portólio dodávateľov o spoločnosť Tom Horn Gaming.

Kto je Tom Horn Gaming?

Tom Horn Gaming je viackanálový softvérový dodávateľ s bohatým portfóliom kasínových hier. To zahŕňa rozsiahlu kolekciu multiplatformových video automatov, ktoré sú k dispozícii na mobilných zariadeniach, stolných počítačoch a termináloch.

Obsah tejto spoločnosti sa môže pochváliť množstvom funkcií a propagačných nástrojov, ako aj širokou škálou tém. Ponúka tiež pútavú grafiku a pútavé matematické modely, ktoré boli starostlivo vyvinuté tak, aby vyhovovali hráčom na medzinárodných trhoch. Značné skúsenosti v online aj pozemnom prostredí umožňuje spoločnosti poskytovať vysoko pútavý a komerčne úspešný obsah, ktorý chcú hráči hrať. Spoločnosť má licenciu na Malte a vo Veľkej Británii.

10 nových hier v MonacoBet

V tomto kasíne si odteraz môžete vychutnávať už aj desiatku nových kúskov od spoločnosti Tom Horn Gaming. Sú to tieto výherné automaty: Hot Blizzard, Black Mummy, Flaming Fruit, The Secret of BA, Sherlock, Diamond Hill, Hot n Fruity, 243 Crystal Fruits, 7 Fire n Hot a Book of Spells. Postupne vám tieto hry viac priblížime prostredníctvom našich recenzií.

Pecka na záver: MonacoBet pripravilo pre hráčov týždeň s hrami Tom Horn a rozdáva 105 free spinov.