Nové denné turnaje v MONACObet: Hraj každý deň o 1000€!

Nové denné turnaje v MONACObet: Hraj každý deň o 1000€!

V kasíne MONACObet máme o zábavu aj zaujímavé výhry postarané. Každý deň iný tematický turnaj, každý deň 1 000 € v hre!

Zvykli sme si na denné turnaje v MONACObet. Šťastný pondelok, Bláznivý utorok, Zlatá streda, Štvrtková spinmánia, Tajomný piatok, Horúca sobota a Tajomná nedeľa. To boli turnaje, ktoré nás dlhodobo sprevádzali a umožňovali nám bojovať o zaujímavé odmeny. Každý z týchto turnajov je dotovaný čiastkou 500 €. Hrá sa vo večerných hodinách od 18. do 22. hodiny v pracovné dni a od 18. do 23.59 hodiny v piatky, soboty a nedele.

Nové denné turnaje v kasíne MONACObet

Dvojnásobná zábava, dvojnásobné možnosti na výhry! Teda dvakrát viac denných turnajov si pre nás pripravilo kasíno MONACObet. Okrem spomínaných turnajov, ktoré prebiehajú vo večerných hodinách a hrá sa v nich o dotáciu vo výške 500 € sa každý deň možno zapojiť do atraktívnych tematických turnajov so skvelou dotáciou až 1000 € denne!

Každý deň sa tieto turnaje hrajú od 00:00 hod. až do 17:59 hod. Pravidlá sú jednoduché, nakoľko sa zbierajú body do rebríčka a čím viac bodov, tým je vyššie umiestnenie v poradí. Body sa zbierajú systémom počet otočení = počet získaných bodov. Minimálna stávka na jedno otočenie je 40 centov. Čím viac hráte, teda tým viac bodov nazbierate a máte šancu umiestniť sa vyššie v celkovom poradí. Odmenených je 50 najlepších hráčov každý deň.