Nováčikovia v kasíne: 7 vecí, na ktorých „horia“ najviac (1.)

Nováčikovia v kasíne: 7 vecí, na ktorých „horia“ najviac (1.)

Nováčikovia v kasíne to rozhodne nemajú jednoduché. Hazardný priemysel je dobre fungujúca mašinéria, ktorá dokonale pozná, ako z ich peňaženiek dostať čo najviac peňazí.

Nováčikovia v kasíne „horia“ najčastejšie na tomto

Totálne strácajú pojem o čase

Začiatočníci v kasíne často ani len netušia, prečo nikde nie sú hodiny či okná. Preto, aby stratili pojem o čase a kasína vedia, že to funguje. Častokrát sa nováčikovia v kasíne zabudnú a stojí ich to priveľa peňazí a nervov. Odporúčanie pre nich je úplne jasné: sledujte čas na telefóne, najlepšie určiť si limit a nastaviť si budík signalizujúci čas odchodu.

Ako stádo k hracím automatom

Kasína veľmi dobre vedia, že začiatočníci považujú stolové hry na začiatok za príliš komplikované a ťažké. Aby sa vyhli trápnym omylom, radšej mieria ako stádo hromadne k výherným automatom. Tie patria k úplne najhorším hrám v kasíne, pretože majú príliš vysokú výhodu domu (house edge). Naučte sa hneď od začiatku stolové hry a ušetríte si kopec peňazí.

Bankomaty ako magnet

Rady pri bankomatoch v kasíne? Pravdepodobne ich tvoria začiatočníci. Skúsenejší hráči totiž vedia, že dôležité je dopredu si stanoviť finančný limit a keď sa minie, ukončiť večer a pobrať sa radšej domov.

Všetko v kasíne slúži na rozptyľovanie

Kasína prinášajú mnohé prvky rozptyľujúce pozornosť hráčov. Na nováčikov v kasíne to platí dvojnásobne. Čím viac rozptýlenia, tým viac chýb a tým viac stratených peňazí.

10 skvelých tipov, ako byť lepším hazardným hráčom, nájdete TU.