Neobvyklé spôsoby, ako zarobiť v kasíne (3.)

Neobvyklé spôsoby, ako zarobiť v kasíne (3.)

Tretia časť nášho seriálu, v ktorom vám predstavujeme neobvyklé spôsoby, ako zarobiť v kasíne.

Tretí neobvyklý spôsob, ako zarobiť v kasíne

Pracujte ako „návnada“ pri stoloch

V súčasnosti nie je také jednoduché nájsť si prácu v kasíne, ako kedysi, no stále sa to dá. Niektoré nové kasína či pokrové herne platia za to, aby odštartovali hry a pokračovali v hraní, kým sa stôl nezaplní. Jednoducho, aby stoly nezívali prázdnotou. Spomínaní hráči slúžia ako „návnada“ pre ďalších hráčov. Je to podobné ako s tanečným parketom. Keď je prázdny, ľudia sa ťažko odhodlávajú ísť si zatancovať. Ako náhle sa začne plniť prvými ľuďmi, okamžite sa pridávajú ďalší a ďalší.

Spomínanú stratégiu využívajú mnohé pokrové herne. Ako náhle rekvizitár splní svoju misiu pri jednom stole, opustí ho a presúva sa k ďalšiemu. Je to spôsob, ako zarobiť v kasíne nejaké peniaze. Nie je to síce úplne najlepšie platená práca, na druhej strane však zarábate bez toho, aby ste riskovali stratu vlastných finančných prostriedkov.

V niektorých prípadoch slúži výplata rekvizitárov ako bonus v online kasíne. Dostanú nejakú sumu peňazí, za ktorú môžu reálne hrať. V prípade výhry sú peniaze ich. Pre dobrých hráčov pokru výborná možnosť zarobiť si celkom slušnú čiastku. Ak uvidíte novú pokrovú herňu či kasíno, skúste zájsť a opýtať sa, či nepotrebujú rekvizitárov, ktorí budú rozbiehať hru pri stoloch. Teraz už poznáte aj tretí neobvyklý spôsob, ako zarobiť v kasíne.