Neobvyklé spôsoby, ako zarobiť v kasíne (2.)

Neobvyklé spôsoby, ako zarobiť v kasíne (2.)

Pokračujeme v našom seriáli neobvyklých spôsobov, ako zarobiť v kasíne.

Ďalší z radu neobvyklých spôsobov, ako zarobiť v kasíne

Naučte sa aspoň jednu metódu výhodnej hry

Ak by sme mali odhaliť jedno tajomstvo úspešných hazardných hráčov, tak je to určite poznanie metód a spôsobov, ako znížiť výhodu kasína (house edge). Pokiaľ chcete vedieť, ako zarábať v kasíne, musíte poznať výhodu kasína pri jednotlivých hrách. A tiež spôsoby, ako house edge čo možno najviac znížiť.

Väčšina hazardných hráčov o výhode kasína nič konkrétne netuší. A už vôbec nie o tom, ako ju efektívne znížiť. Kasína nechcú, aby ste metódy na zníženie ich výhody používali. V niektorých prípadoch to vedia odhaliť a zabrániť vám vo využívaní tohto spôsobu (napríklad počítanie kariet v blackjacku).

Poznať metódu výhodnej hry vám dáva všetky predpoklady na to, aby ste boli úspešní a vyhrávali viac ako prehrávali. Stojí to za váš čas a námahu, aj keď nebude jednoduché naučiť sa to. Medzi najbežnejšie využívané metódy výhodnej hry patrí pokrová stratégia, počítanie kariet v blackjacku či rôzne systémy športového stávkovania.

Systematickým využívaním metódy výhodnej hry znižujete house edge, výhodu kasína a zvyšujete svoje šance na úspech. Pokiaľ budete dôslední, trpezliví a odhodlaní, dočkáte sa vytúžených plodov vašej snahy v podobe zaujímavých výhier a zistíte, ako zarobiť v kasíne.