Najobľúbenejšie drinky hráčov v kasíne. Poznáte ich?

Najobľúbenejšie drinky hráčov v kasíne. Poznáte ich?

Kvalitný drink k hráčom v kasíne neodmysliteľne patrí. Predstavíme vám najobľúbenejšie drinky hráčov v kasíne.

Súťaživosť. Možnosť zabaviť sa a zároveň zarobiť peniaze. To sú atribúty, ktoré lákajú hráčov k hraniu hazardných hier. Či už v online kasínach, alebo klasických kamenných.

Online kasína majú svoje nesporné výhody. No atmosféru skutočného kasína nedokážu nahradiť. A k tej patria aj kvalitné drinky, ktoré si hráči s obľubou vychutnávajú.

Najobľúbenejšie drinky hráčov v kasíne

Pivo – Jeden z najobľúbenejších nápojov na svete. Pivo nemá vysoký obsah alkoholu a preto hráčom nezatemní rozum natoľko, aby ich to ovplyvnilo pri hraní hazardných hier. Navyše vychladené pivo je príjemným osviežením. Niektoré kasínové hry zvyšujú úzkosť či stres a pivo je proti tomu skvelým bojovníkom. Dva poháre piva pomôžu znížiť úzkosť a stres, dokazujú vedecké výskumy.

Whiskey – Má dlhú históriu, patrí medzi najobľúbenejšie drinky na svete, vynikajúco chutí. Niektoré kasína poskytujú jednu z najväčších zbierok whiskey na svete. Pohárik dobrej whiskey k mnohým hráčom v kasíne neodmysliteľne patrí.

Margarita – Za horúceho letného večera neosvieži nič lepšie ako Margarita. Tento koktejl pochádza z Mexika, je zložený z limetkovej šťavy, tequily a triple secu. Do nápoja sa pridáva drvený ľad, na okraj sa pridá cukor. Margarita patrí medzi najobľúbenejšie drinky hráčov v kasíne

Koktejl z bazového vína – Ľahká a osviežujúca vec, ktorá sa hodí na večer pri blackjackovom stole alebo k roztočeniu ruletového kolesa. Trocha vodky, bazový likér, ľad, trocha mäty a o výborný drink máte postarané. Vyrobiť si ho môžete aj doma a užiť si ho pri hraní v online kasíne.

Kir Royale – Farebný koktejl pre oko aj jazyk. Sladký podtón a bohatý červený nádych ho dokonale charakterizujú. Popularitu si získal najmä počas druhej svetovej vojny, najmä vo Francúzsku. Kľúčovými zložkami tohto drinku sú kvalitné francúzske šampanské a likér z čiernych ríbezlí.

Najdôležitejšie však je, a to nielen pre hráčov hazardných hier, piť alkoholické nápoje s rozumom. Pri hraní v kasíne si totiž okrem opice môžete odniesť aj veľké finančné straty.