Najlepšie vianočné darčeky pre hazardných hráčov: 10 skvelých nápadov

Najlepšie vianočné darčeky pre hazardných hráčov: 10 skvelých nápadov

Rozmýšľate, čo pod stromček pre milovníka hazardnej zábavy? Už viac nemusíte! Toto je 10 skvelých nápadov na najlepšie vianočné darčeky pre hazardných hráčov.

Personalizované hracie kocky

Milovníci hazardu sa zaručene tomuto nápadu potešia, najmä keď zvolíte na hracie kocky originálne nápisy. Skvelý tip na vianočný darček!

Elektronické výherné automaty

Malé, vreckové a za prijateľnú cenu. Iste, hrať teraz možno na mobiloch, ale elektronické automatové hry majú svoje čaro. Fanúšikovia slotov tento nápad na vianočný darček určite ocenia.

Zábavné darčeky

Na trhu existuje mnoho vtipných darčekov s námetom pre hazardných hráčov, stačí si len vybrať, fantázii a humoru sa medzi nekladú. Soľničky a koreničky v tvare hracieho automatu alebo toaletný papier do slotu. Skutočne nájdete rozličné zábavné darčeky.

Najlepšie vianočné darčeky pre hazardných hráčov? Skúste aj tieto

Alko ruleta

Spojenie dvoch vecí, ktoré hazardní hráči zvyčajne milujú – alkohol a ruleta. Sada zvyčajne obsahuje servírovací podnos na poháriky s ruletou uprostred. Ďalej asi netreba vysvetľovať…

Značka Las Vegas

Medzi najlepšie vianočné darčeky pre hazardných hráčov určite musíme zaradiť aj svietiacu značku či nápis Las Vegas. Aj hráč, ktorý pravidelne hráva na svojom telefóne, prípadne v miestnej krčme, tak určite sníva o tom, že raz by si zahral v „meste hriechu“. Navyše je to pekná dekorácia do kancelárie či pokrovej herne, alebo garáže.

Personalizované pokrové žetóny

Existujú rozličné personalizované pokrové sety alebo pokrové žetóny, ktoré môžete doslova „ušiť na mieru“ pre obdarovaného rozličnými nápismi alebo obrázkami.

Ruletové koleso s príslušenstvom

Do kvalitného ruletového kolesa s príslušenstvom sa oplatí investovať. A noc plná hazardnej zábavy môže začať!

MasterClass od Daniela Negreanu

Pokiaľ chcete obdarovať milovníka pokru, tak medzi najlepšie vianočné darčeky pre hazardných hráčov v tomto smere určite musíme rátať osobnú hodinu od profesionálneho pokrového hráča a legendy Daniela Negreaua. Cenovo je to prijateľný darček a obdarovaný sa rozhodne poteší, že sa niečo nové naučí o svojej obľúbenej hre od skutočného majstra „od fachu“.

Hotelové darčekové poukážky

Obzvlášť v nejakom vychytenom kasínovom rezorte! V tomto prípade ale musíte počítať s vyššou cenou.

Kniha

V kníhkupectvách alebo online predajniach nájdete široký výber kníh pre milovníkov hazardných hier. Vyberajte podľa toho, na ktorú hru sa obdarovaný špecializuje.