Najlepšie tipy na sebakontrolu pre hráčov kasín

Najlepšie tipy na sebakontrolu pre hráčov kasín

Prinášame vám najlepšie tipy na sebakontrolu pre hráčov kasín. Pokiaľ sa ich budete dôsledne držať, výrazne zvýšite svoju šancu na úspech.

Najlepšie tipy na sebakontrolu pre hráčov kasín

Oddýchnite si od kasína

Každé kasíno má aspoň jedného hráča, ktorý je v ňom deň aj noc. Nepatrite medzi nich!

Je ľahké stratiť pojem o čase pri hraní hazardných hier. Dostatočné množstvo spánku je nevyhnutnou súčasťou maximálneho výkonu pri akejkoľvek úlohe. Hazard v kasíne nevynímajúc. Potrebujete oddych, aby ste mali predpoklady uspieť pri hraní v kasíne.

Počas hrania v kasíne si doprajte prestávku. Choďte sa na 30 minút nadýchať čerstvého vzduchu, krátko sa prejsť alebo si zájdite niečo prejesť.

Vyvarujte sa požičiavania peňazí

Ako zhoršiť zlú situáciu v kasíne? Požičajte si peniaze. Cesta do záhuby.

Strop vášho bankrollu musí byť nastavený dávno predtým, ako prekročíte vchod do kasína alebo zapnete online kasíno.

Ako náhle sa predom stanovený bank minie, je čas ukončiť hru.

Zlé pôžičky sú dobrým spôsobom, ako si zničiť vynikajúce priateľstvo.

Stanovte si striktné limity hazardu

Stanovovanie limitov je jedným z najzásadnejších návykov, ktoré si každý hazardný hráč musí budovať. Nastavte si časový limit – koľko času maximálne chcete hraním v kasíne stráviť. Nastavte si limit straty – koľko peňazí najviac si môžete dovoliť prehrať. Nezabudnite ani na limit výhry.

Hráči v kasíne by chceli vyhrávať stále a navždy. Takto to ale nefunguje. Predtým, ako séria prehier zruinuje vaše výhry, radšej skončite. Presne na to slúžia limity výhry.

Nastavenie týchto striktných limitov patrí medzi najzásadnejšie a najlepšie tipy na sebakontrolu pre hráčov kasín.

Chľast si nechajte na neskôr

Prečo kasína poskytujú hráčom drinky zdarma? Určite nie ako prejav dobrej vôle. Veľmi dobre vedia, že alkohol znižuje kvalitu úsudku a odstraňuje v hráčoch zábrany.

Kontrolujte sa. Aj keď drinky zadarmo sú určite lákavé. No ak chcete uspieť pri hraní v kasíne, vyvarujte sa alkoholu. Chľastať môžete po celom dni hrania pri bare alebo v bazéne s nejakou peknou kočkou.

Nikdy sa nesnažte dohnať straty z hazardu

Naháňanie prehier v hazarde sa nestáva len opitým hráčom. Jednu z najväčších chýb, ktorú hazardní hráči robia, je priam úzkostná snaha dohnať straty.

Pri naháňaní strát z hazardu nasleduje jediné – straty sa prehlbujú. Hráči míňajú svoj bankroll. Zväčša nasleduje výlet do bankomatu alebo požičiavanie peňazí od kamarátov. Tomu sa vyvarujte!