Najlepšie stolové hry: Týchto päť rozhodne neprehliadnite

Najlepšie stolové hry: Týchto päť rozhodne neprehliadnite

Ktoré sú najlepšie stolové hry v kasínach? Toto je pätica, ktorú rozhodne neprehliadnite!

Najlepšie stolové hry v kasínach

SINGLE DECK BLACKJACK

Blackjack s jedným balíčkom kariet. Pokiaľ v niektorom kasíne nájdete túto verziu obľúbenej kartovej hry, bez váhania poďte na to.

Táto verzia blackjacku sa hrá iba s jedným balíčkom, čo obmedzuje množstvo variácií. Ostatné verzie môžu mať až osem balíčkov, čo sťažuje predpovedanie každej kombinácie.

Poskytuje hráčovi väčšiu výhodu, keď je k dispozícii iba jeden balíček, a preto je Single Deck Blackjack na vrchole zoznamu najlepších kasínových stolových hier. Existujú dokonca aj online verzie, ktoré ponúkajú vedľajšie stávky, vďaka ktorým sú veci o niečo zaujímavejšie, ako napríklad stávka 21+3.

EUROPEAN ROULETTE

Európska ruleta patrí medzi najlepšie stolové hry v kasínach. Jednoduchá hra, ktorá dokáže zabaviť mnohých hráčov. Má tiež nízku výhodu domu, čo znamená, že máte vyššiu šancu na výhru ako v porovnaní s inými hrami.

Ešte väčšiu šancu na výhru máte pri hraní európskej rulety v porovnaní s jej americkým náprotivkom. Obe hry majú čísla 1-36, ale americká verzia má políčka 0 a 00. Nezdá sa to veľa, ale tento dodatočný priestor je dôvodom, prečo prináša európska ruleta lepšie šance.

Ruleta je tiež pomerne flexibilná hra, pretože môžete urobiť rôzne stávky. Môžete skúsiť šťastie stávkou na konkrétne číslo, aby ste získali šancu na vyššiu výplatu, alebo sa môžete držať červenej alebo čiernej a získať konzistentnejšie výhry. Odporúčame hrať európsku ruletu, v ktorej výhoda domu je okolo 7 %.

CARIBBEAN STUD POKER

Poker patrí medzi najobľúbenejšie stolové hry v kasíne a má množstvo rozličných variácií. Spomedzi všetkých variantov odporúčame najviac Caribbean Stud Poker. Táto varianta má všetko, čo by ste od pokrovej hry mohli chcieť. Môžete neustále vyhrávať a mať šancu vyhrať jackpot.

Online hry Caribbean Stud Poker ponúkajú progresívny jackpot, z ktorého môžete vyhrať podiel v závislosti od vašej kombinácie. Je veľmi nepravdepodobné, že získate Royal Flush, ale ak ho získate, získate 100 % jackpotu.

CRAPS

Obľúbené kocky patria medzi najlepšie stolové hry. Ak máte radi rýchlu hru, ktorá vám môže vyhrať veľa peňazí, skúste kocky. Jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia radi hrajú kocky, je atmosféra. Nie je nič lepšie, ako sa dostať do horúcej série so skupinou ľudí, ktorí vás povzbudzujú a vyhrávajú priamo s vami. Aj keď je veľmi ťažké tento pocit nahradiť, stále je zábavné hrať kocky aj v online kasínach, ktoré to umožňujú.

BACCARAT

Kocky sú v tomto zozname o stupienok vyššie ako baccarat, hlavne kvôli zábave. Baccarat je skôr jednoduchá hra, takže pri hraní nebude toľko ľudí kričať nadšením. Znamená to, že je to stále skvelá hazardná hra a rozhodne sa ju oplatí hrať. Určite to nie je také zložité ako kocky. Na výber sú len tri stávky: bankár, hráč a remíza.

Snažíte sa predpovedať, či sa hráč alebo bankár priblíži k 9. Ak správne tipnete výhru hráča, dostanete výplatu 1:1. Stávka na bankára je zvyčajne spojená s malým províznym poplatkom, takže pri uzatváraní stávok na to pamätajte. Remízové stávky ponúkajú výplatu 9:1.