Najlepšie sloty s vianočnou tematikou 2023

Najlepšie sloty s vianočnou tematikou 2023

Najkrajšie sviatky v roku už klopú na dvere! Spríjemnite si vianočnú atmosféru, toto sú najlepšie sloty s vianočnou tematikou pre rok 2023.

Najlepšie sloty s vianočnou tematikou 2023

Moon Princess Christmas Kingdom

Musíš vyskúšať pre všetkých anime maniakov. Slot s mriežkou 5×5 od výrobcu Play´n Go. Tri princezné Láska, Búrka a Hviezda ťa budú sprevádzať čarovným vianočným kráľovstvom a prinesú ti ochutnávku kaskádových výhier, početných modifikátorov wild symbolov, multiplikátorov a troch rozličných módov free spinov.

Christmas Big Bass Bonanza

Vianočná rybačka so Santom od spoločnosti Reel Kingdom. Slot sa točí okolo obrovského free spinového kola a narastajúcimi multiplikátormi.

Plenty of Presents

Slot od JustForTheWin prináša vianočnú náladu prostredníctvom typických vianočných melódií a fantastických možností výhier až do 25-tisíc násobku tvojho vkladu! Highlightom hry je samozrejme bonusové kolo, kde sú k dispozícii najvyššie multiplikátory a wild symboly sa môžu premeniť na lepiace, čo zabezpečí ešte parádnejšie výhry.

Stay Frosty

Šťastní snehuliaci a veselí sobi čakajú na teba v tomto skvelom vianočnom slote od spoločnosti Betsoft. Atraktívny vizuál a príjemná vianočná melódia dodajú tú správnu sviatočnú náladu. K tomu epické vianočné darčeky v podobe zaujímavých výherných možností. Lepkavé wild symboly sú k dispozícii počas základnej hry aj bezplatných točení.

Santa´s Wonderland

Hracia mriežka tohto vianočného slotu je doslova nabitá na prasknutie hračkami. Vydaj sa do Santovej dielne na výrobu hračiek s masívnou mriežkou 8×8, ktorá je veľmi netradičná. Päť rozličných modifikátorov snehovej vločky môže v základnej hre slušne platiť. Free spiny s progresívnou funkciou multiplikátora prináša potenciál výhry 7500-násobku stávky.

Book of Mrs Claus

A čo tak spoznať Santovu ženu? Výrobca Aurum Signature Studios zvolil úplne iný uhol pohľadu na slot s vianočnou tematikou. Funkcia Hyperspins ťa bude zaručene baviť, pretože umožňuje pretočiť každý valec samostatne. Dostaň sa do bonusového kola a zabojuj o výhru v hodnote 5 000-násobku tvojej stávky. Originalita tomuto vianočnému slotu rozhodne nechýba. Tento originálny hrací automat bezpochýb patrí medzi najlepšie sloty s vianočnou tematikou v roku 2023.

Scrooge Megaways

Slot inšpirovaný románom od Charlesa Dickensa s názvom A Christmas Carol. Kaskádové výhry, dva náhodné modifikátory valcov či bonusová hra Hold and Win Respins. To je ten správny vianočný darček, ktorý poteší každého milovníka hazardnej zábavy.

Santa´s Stack

Retro vianočná zábava v štýle od spoločnosti Relax Gaming. Ak máš rád retro, poteší ťa clusterová grafika a zaujme aj mega hracia mriežka vo formáte 8×8. 8-bitové pixelové umenie je skutočne štýlom, ktorý nadchne všetkých milovníkov retro zábavy a slotov. Potešia aj Secret Santa Respiny s uzamykaním mystery symbolov. A tiež free spiny s narastajúcim multiplikátorom.

Spinions Christmas Party

Odpáľ tú najväčšiu vianočnú párty. Medzi hlavné funkcie patria sticky wilds (lepiace wild symboly), respiny a free spiny. Na dosah sú výhry v hodnote 1 800-násobku tvojej stávky.

Buffalo Power Christmas Slot

Osláv vianočné sviatky trochu netradične (alebo aj dosť?) medzi mocnými divokými zvieratami. Tento slot od spoločnosti Playson baví vzrušujúcimi funkciami, ako napríklad divoké stacky, multiplikátory, free spiny alebo bonusovou hrou so štyrmi fixnými jackpotmi. Buffalo Power Christmas Slot uzatvára rebríček TOP najlepšie sloty s vianočnou tematikou v roku 2023.