Najlepšie online sloty 2024: TOP 5 podľa priemernej návratnosti stávok (RTP)

Najlepšie online sloty 2024: TOP 5 podľa priemernej návratnosti stávok (RTP)

Predstavíme vám online sloty s najvyššou priemernou návratnosťou stávok (RTP) v roku 2024.

TOP 5 online sloty s najvyššou návratnosťou stávok (RTP) v roku 2024

Monopoly Big Event – 99 % RTP

Slot Monopoly Big Event je ódou na klasickú stolovú hru, no má dostatok jedinečných bonusových funkcií, ktoré uspokoja aj neznalých hráčov. Stávky na veľké hry vám umožňujú roztočiť koleso, kde môžete vyhrať bonus s progresívnym multiplikátorom, bonus za epické zatočenia alebo Wild Big Event. Pamätajte, že musíte staviť veľa, aby ste zvýšili svoje šance na výhru a uvedomili si, že tak môžete získať 99% RTP. V opačnom prípade štandardný režim ponúka 96 % RTP.

Mega Joker – 99 % RTP

Mega Joker patrí medzi online sloty s progresívnym jackpotom s klasickou päťvalcovou a trojradovou mriežkou s piatimi výhernými líniami. Jedinečné bonusy, funkcie a režimy zahŕňajú základný režim a režim supermeter, ktoré môžu zvýšiť vaše šance na veľkú výhru vrátane náhodne prideleného progresívneho jackpotu.

Blood Suckers – 98 % RTP

Blood Suckers, päťvalcová a trojradová klasika s upírskou tematikou, s 25 výhernými líniami, vám dáva šancu vyhrať 1014,6-násobok vášho vkladu a hrať bonusové funkcie vrátane divokých hier, roztočení zadarmo a ďalších. Dve hlavné bonusové funkcie Blood Suckers sú bonusové kolo zatočenia zadarmo a bonusové kolo zabíjania upírov.

Rainbow Riches – 98 % RTP

Tento klasický automat s írskou tematikou Luck O‘ obsahuje skvelé bonusové funkcie. Patrí medzi ne bonus Cesta k bohatstvu s hodnotnými multiplikátormi a kolesom šťastia, Bonus Wishing Well s hrou typu pick ‚em a Bonus Pots of Gold s 12 hrncami s výhrami.

Double Diamond – 98 % RTP

Double Diamond je klasika od IGT s jednoduchou trojvalcovou mriežkou a iba jednou výhernou líniou. Existuje však 27 jedinečných spôsobov, ako vyhrať. Plus, bonusové funkcie zahŕňajú multiplikátor a valce na spôsob starej Vegas klasiky.