Najlepšie hry v kasíne? Takto vyzerá TOP 8

Najlepšie hry v kasíne? Takto vyzerá TOP 8

Hazardní hráči sa často pýtajú: Ktoré hry v kasíne sú najlepšie? Predstavíme vám rebríček ôsmich najlukratívnejších.

  1. Blackjack

Blackjack kombinuje prvky stratégie a nízkej výhody kasína. Ak je to možné, využívajte počítanie kariet. Určite aplikujte základnú stratégiu. A v neposlednom rade, vyberajte si stoly s výplatným pomerom 3:2 namiesto čoraz rozšírenejších 6:5.

2. Baccarat

Mnoho hazardných hráčov online baccarat často prehliada. Pritom je to jednoduchá hra, ktorá neobsahuje žiadnu stratégiu. Stávka na bankára aj stávka na hráča majú výhodu kasína pod 1,3 %, čo je skvelé. Všetko, čo musíte spraviť, je vybrať si druh stávky a ostatné zariadi za vás osud. Dajte tejto podceňovanej klasike šancu!

3. Ruleta s jednou 0

Hráči častokrát nechápu rozdiel medzi európskou a americkou ruletou. Európska má len jednu 0 a americká má 0 aj 00. Európska ruleta prináša výhodu kasína len 2,7 %. Pre porovnanie, americká ruleta zdvojnásobí výhodu kasína na 5,4 %.

4. Poker s troma kartami

Táto netradičná hra má nízky house edge (výhodu kasína) len okolo 2 %. Poker s troma kartami prináša niekoľko odlišností oproti klasickému pokru – nesúťažíte proti iným hráčom, ale proti krupiérovi. Ďalšou špecialitou je stávka „pár plus“.

Medzi najlepšie hry v kasíne patria aj nasledovné:

5. Video poker

Video poker má základnú stratégiu, vďaka ktorej výhodu kasína dokážete stlačiť k 0! Online video poker v mnohých variantoch má výhodu kasína len 0,23 %. Aplikovanie správnej stratégie v kombinácii s dobrou variantou video pokru vám zvýši šance na úspech.

6. Texas Hold´Em

Hra založená na zručnostiach, čo v praxi znamená, že hráč s lepšími schopnosťami má vždy výhodu oproti hráčovi s menšími schopnosťami. Kľúčom bude nájsť stoly, pri ktorých ste lovec a nie korisť. Predpokladajme, že stále dokážete nájsť stoly so slabšími hráčmi ako vy. To znamená, že môžete dlhodobo zarábať.

7. Kocky (craps)

Online kocky sú jednou z najviac nepochopených hier v kasíne. Nováčikov vystraší široký sortiment stávok a šancí. Máloktorý hráč však vie, že v tejto hre je nízka výhoda kasína.

8. Športové stávkovanie

Možnosť využitia stratégie a odvetvie, ktoré patrí medzi tie hazardné hry, v ktorých sa dá reálne a dlhodobo zarábať.

Tak už viete, ktoré hry v kasíne si nabudúce vyberiete?