Najlepšie filmy o hraní v kasíne: Tieto štyri musíš vidieť!

Najlepšie filmy o hraní v kasíne: Tieto štyri musíš vidieť!

V tomto článku si predstavíme štyri filmy o hraní v kasíne, ktoré by žiadnemu hráčovi hazardných hier rozhodne nemali ujsť.

Najlepšie filmy o hraní v kasíne

21: Oko berie (2008)

Zoznam začína klasikou Jima Sturgessa s Kevinom Spaceym, pretože je to pravdepodobne top film o hraní v kasíne pre mnohých hazardných hráčov. Ak ste tento film ešte nevideli, napíšte si ho na vrchol zoznamu filmov, ktoré si plánujete v najbližšom čase pozrieť.

Film rozpráva príbeh o matematickom géniusovi Benovi, ktorého prijali na Harvardskú univerzitu. Problém? Cena školného 300 tisíc dolárov. Je to oveľa viac ako si môže dovoliť a tak to rieši prostredníctvom hazardných hier. Ako matematik má na to tie správne predpoklady. A nebudeme prezrádzať viac…

Drahokam – Uncut Gems (2019)

„Zatiaľčo sa mu kopia dlhy a naštvaní vyberači sú mu v pätách, riskuje tento klenotník z New Yorku všetko a dúfa, že sa tak udrží nad vodou a nažive,“ píše sa v popise tohto filmu na csfd.cz.

Adam Sandler hrá v hlavnej úlohe a o drámu bude v tomto filmovom kúsku postarané. Zažiari tu aj basketbalová hviezda NBA Kevin Garnett.

Ak chcete naplno precítiť úzkosť a adrenalín, ktorý prináša život na hrane, toto je ten správny kúsok pre všetkých, ktorých hranie v kasíne baví.

Bláznivá olympiáda – The Ringer (2005)

Zohnať 28 tisíc dolárov na to, aby priateľovi pripojili späť prsty, o ktoré prišiel pri nehode? Predstieranie mentálnej retardácie pre úspech na Špeciálnej olympiáde?

Zaujímavá téma, no zároveň aj kontroverzná a mnohými odsudzovaná. Isté je len jedno, ak vás hranie v kasíne baví a koluje vám v žilách hazard a adrenalín, zabavíte sa pri tomto filme od začiatku až do konca.

Beyond the Edge – Za hranou možností (2018)

„Súčasná Moskva. Talentovaný hazardný hráč sa spojí s ľuďmi s mimoriadnymi schopnosťami, aby si v kasíne zaistil veľkú výhru. Pri hre sa však ocitne tvárou v tvár omnoho silnejšiemu tajomnému súperovi a uviazne na mŕtvom bode, pričom ohrozí nielen sám seba, ale aj svoj tím, ktorý si časom obľúbil. Aby svojich priateľov a svoju priateľku zachránil, musí hrdina prekonať sám seba,“ tak charakterizuje tento kúsok Filmbox.

Veľmi zaujímavá záležitosť a povinná výbava pre každého, koho hazard naozaj baví.