Najlepšia hra v online kasíne pre začiatočníkov

Začínaš s hazardnými hrami a nevieš, ktorá je najlepšia hra v online kasíne pre začiatočníkov? Naša voľba je úplne jasné a vysvetlíme aj prečo.

Existuje len niekoľko hazardných hier, na ktorých možno dosahovať z dlhodobého hľadiska profit z pohľadu hráča. Blackjack patrí do tohto úzkeho okruhu. No nielen preto je to naša voľba a podľa nás najlepšia hra v online kasíne pre začiatočníkov. Vysvetlíme naše dôvody:

Najlepšia hra v online kasíne pre začiatočníkov – blackjack

Blackjack je nielen veľmi obľúbená kartová hra, ale je tak jednoduchá, že sa ju častokrát naučia hrať aj deti. Cieľ tejto hry je totiž úplne prostý, dosiahnuť súčet kariet 21 alebo sa mu čo najviac priblížiť. Tvoj súčet musí byť skrátka bližší k hodnote 21 ako súčet krupiéra, ktorý hrá proti tebe.

Základné prvky hry ako napríklad zdvojnásobenie alebo rozdelenie sa tiež dajú veľmi jednoducho naučiť. Existuje, samozrejme, viacero pokročilých techník na počítanie kariet alebo zníženie výhody kasína (house edge). Nepotrebujete ich však ovládať na to, aby ste v blackjacku uspeli. Stačí vám využívanie základnej stratégie blackjacku.

Táto základná stratégia blackjacku je v podstate rozpis, ako reagovať pri každej kombinácii kariet na ruke. Ide o optimálne možnosti zostavené odborníkmi na základe množstva odohratých hier. Skúsenejší hráči majú základnú stratégiu blackjacku uloženú vo svojej pamäti a konajú intuitívne. Začiatočníci však môžu využiť základnú stratégiu na papieri, nájdete to bez problémov na internete.

Niektoré príklady základnej stratégie blackjacku obsahujú: Vždy rozdeľ esá – Stoj na mäkkej 20 – Nikdy nerozdeľuj pár desiatok… a podobne. Dôsledné dodržiavanie základnej stratégie blackjacku môže priniesť úspech aj menej skúseným hráčom v krátkom časovom úseku. Keď si na hru a jej princípy zvykneš viac, tak postupne môžeš pridávať aj pokročilejšie stratégie.