Najhoršie návyky, ktorých by sa hazardný hráč mal zbaviť

Najhoršie návyky, ktorých by sa hazardný hráč mal zbaviť

Existujú nepríjemné návyky, ktoré strpčujú ostatným v kasíne život. Týchto by sa hazardný hráč rozhodne mal zbaviť!

Riešiť ruky, ktoré sa ho netýkajú

Vyskytuje sa to vo viacerých hazardných hrách, ale najčastejšie pri pokrovom stole. Tento nepríjemný návyk, riešiť ruky iných, môže niekomu pomôcť a niekoho zas obrať o peniaze. Nielenže je to zlá etiketa, ale aj porušenie kasínových pravidiel. Zasahovaním do rúk iných meníte priebeh hry a to nie je povolené. Občas aj pri blackjakových stoloch budete svedkami toho, ako sa nejaký hazardný hráč snaží radiť inému, ako hrať jednotlivé ruky. Nerobte to!

Obviňovať krupiéra za vaše zlé rozhodnutia

Obviňovanie krupiéra po zlých rozhodnutiach, aj takýchto nepríjemných situácií sme svedkami v kamenných kasínach. Ak robíte zlé rozhodnutia v hazarde, je to len vaša chyba. Neobviňujte z toho nikoho, iba seba. A ak máte potrebu na niekom sa vyventilovať a vykričať sa, zavrite sa do kúpelne. Radšej pracujte na zlepšovaní vašej hry.

Ďalšie tri príšerné návyky, ktorých by sa hazardný hráč mal zbaviť

Neznalosť pravidiel

V dnešnej modernej dobe si podrobné aj skrátené pravidlá každej hazardnej hry nájdete na internete za pár minút. Dokonca hazardný hráč si môže vyhľadať aj rozličné inštruktážne videá. Nikdy nehrajte hazardnú hru, ktorej pravidlá nepoznáte a ktorej nerozumiete. Ak hráte hru prvýkrát a nepoznáte pravidlá, tak to jednoducho povedzte krupiérovi. Ten vám pomôže vyhnúť sa začiatočníckym chybám a omylom. Alebo si zahrajte hru online v režime zadarmo a naučíte sa pravidlá priamo v praxi.

Zosmiešňovanie iných hazardných hráčov

Častokrát sme svedkami zosmiešňovania najmä neskúsených hráčov a začiatočníkov v kasínach. Jav, ktorý azda nikdy nevymizne. Niektorí ľudia sú jednoducho zlí, s tým nič nenarobíme. Ale existujú aj typy ľudí, ktorí sa znervóznia kvôli prehrám alebo iným veciam a z frustrácie zosmiešňujú iných.

Nepoznať svoje limity

Hazardný hráč mieriaci za úspechom v kasíne by sa mal alkoholu vyhýbať. Pretože potrebuje udržať svoju myseľ a reakcie ostré. Drinky zadarmo sú ale veľkým lákadlom. Väčšina hráčov, ktorá alkohol v kasínach pije, pozná svoje limity. Buď prestane hrať, keď cíti, že vypil priveľa alebo prestane piť a pokračuje v hre. Ale stále sa nájde veľa takých, ktorí nepoznajú svoje limity a môžu ľahko pokaziť večer sebe aj ostatným. Ak pijete alkohol pri hraní v kasíne, naučte sa kedy prestať piť alebo kedy prestať hrať.