Najhoršie návyky hráčov automatov: Týmto trom sa vyhnite!

Najhoršie návyky hráčov automatov: Týmto trom sa vyhnite!

Hranie automatov nie je bez úskalí, rovnako ako hranie akejkoľvek inej hazardnej hry. Toto sú tri najhoršie návyky hráčov automatov

Príliš rýchle hranie

Zrýchlená hra automatov je veľmi zlá voľba. Umožní vám hrať viac ako 600 roztočení za hodinu. Cena za hodinu bude drahšia ako pri ktorejkoľvek inej hre v kasíne.

Priemerný automat má návratnosť vkladov okolo 92 %. To znamená, že kasínu zostáva zvyšných 8 %. Pri stávke 2 eurá na roztočenie a 600 roztočeniach za hodinu dáte do hry 1 200 eur. Štandardný výnos je 1104 eur. Inými slovami, prehráte 96 eur za hodinu.

Rada: Žiadne automatické otáčanie. Automaty hrajte pokojným tempom, ušetríte veľa peňazí.

Ďalšie dva najhoršie návyky hráčov automatov

Hranie nesprávnych hier

Nie všetky hry na automatoch sú rovnaké. Niektoré majú návratnosť vkladov 95 % a niektoré 90 %. Bezpodmienečne tomu venujte pozornosť a pozorne zvážte, na ktorých strojoch budete hrať.

Bežne sa hráči rozhodujú na základe atraktivity hry, čo sa týka témy, príbehu, grafiky, soundtracku a podobne.

Je len na vás, či budete hrať hry s návratnosťou nižšou a strávite pri hraní v kasíne tri hodiny. Alebo budete hrať hry s vyššou návratnosťou vkladov a strávite hraním v kasíne osem hodín. Je zrejmé, že keď strávite pri hraní v kasíne dvakrát toľko času, aj vaša šanca na získanie jackpotu bude vyššia. A odhliadnuc od toho, užijete si omnoho viac zábavy.

Rada: Vyberajte si hry s najvyššou návratnosťou vkladov.

Žiadny bank manažment

Jedna z najhorších a žiaľ aj najbežnejších chýb hráčov automatov. Chrlenie nezmyselného množstva peňazí do strojov, ktoré sú naprogramované ako náhodné generátory čísel alebo symbolov s nastavenou konkrétnou mierou návratnosti vkladov. Každý automat prináša isté % kasínu. Každý.

Ak naháňate silou-mocou na automatoch veľké výhry za každú cenu, robíte chybu. S pribúdajúcim časom vás automat postupne oberá o váš bank. V momente, ako sa vám podarí na automatoch vyhrať nejakú zaujímavejšiu výhru, bez váhania ju zoberte a ukončite hru. Jedine tak môžete vyhrať.

Rada: V momente zaujímavejšej výhry, zobrať a ukončiť hru