Najhoršie hazardné hry: Rebríček TOP 10, týmto bude lepšie sa vyhnúť

Najhoršie hazardné hry: Rebríček TOP 10, týmto bude lepšie sa vyhnúť

Každá minca má dve strany a toto sú najhoršie hazardné hry z pohľadu hráča. Prinášame vám rebríček TOP 10 najhorších hier v kasíne, týmto sa radšej oblúkom vyhnite.

Najhoršie hazardné hry

Môže byť ťažké rozhodnúť sa, ktorú hazardnú hru hrať, najmä s toľkými rôznymi možnosťami, ktoré súčasný hazardný priemysel ponúka. Aby ste si trochu uľahčili rozhodovanie, môžete zo svojho zoznamu možností vylúčiť najhoršie hazardné hry.

Hoci mnohé z týchto hazardných hier vám môžu vyhrať peniaze, neodporúča sa ich hrať každý deň. Chcete sa uistiť, že pri hraní hazardných hier dostávate férové podmienky.

Všetky hry sú odlišné, ale stále chcete mať dobrý pomer rizika a odmeny.

Najhoršie online hazardné hry sú tie, ktoré výrazne uprednostňujú kasína a zároveň ponúkajú hráčovi obmedzené výhody. Predtým, ako miniete svoje ťažko zarobené peniaze na niektorú z nižšie uvedených hier, si to dobre rozmyslite.

Výherné automaty s nízkym hodnotením návratnosti hráčov (RTP) sú jedny z najhorších hazardných hier.
Blackjack, ktorý vypláca v pomere 6/5 je jednou z najhorších variácií populárnej kartovej hry, pretože zvyšuje výhodu kasína.
Americká ruleta je použiteľná hráča, ktorý sa chce len baviť, ale európska verzia prináša lepšie šance na úspech.

10 najhorších hazardných hier

  1. Hracie automaty
  2. Blackjack s výplatou 6/5
  3. Americká ruleta
  4. Andar Bahar
  5. Three Card Poker
  6. Big Six
  7. War
  8. Sic Bo
  9. Video Poker
  10. Teen Patti Pro

Pokiaľ pri nejakej príležitosti natrafíte na vyššie uvedené najhoršie hazardné hry, pokúste sa im vyhnúť. Pokiaľ hráte len čisto pre zábavu, tak si ich skúste. Ale nehrajte ich pravidelne a obzvlášť nie, pokiaľ chcete maximalizovať svoje šance na výhru. V týchto hrách sú misky váh (výhoda domu) výrazne naklonené proti vám.