Nádielka v MONACObet pokračuje: 13 nových hier od Tech4Bet

Nádielka v MONACObet pokračuje: 13 nových hier od Tech4Bet

V kasíne MONACObet ako keby sa roztrhlo vrece s novými hrami. Najnovšie ponuku výherných automatov rozšírilo 13 nových hier od spoločnosti Tech4Bet.

Len nedávno sme vás informovali o tom, že v kasíne MONACObet pribudlo 10 nových hier od EGT. No v spomínanej online herni nespúšťajú nohu z plynu a nádielka pokračuje. Ponuku výherných automatov najnovšie rozšírilo 13 nových hier od spoločnosti Tech4Bet.

Zo spomínanej trinástky noviniek určite stojí za zmienku hra Čert a Káča – Cesta z Pekla. Výherný automat tematicky založený na motívy obľúbenej rozprávky od Boženy Němcovej. Kompletnú a podrobnú recenziu tejto hry si môžete prečítať TU.

Nové hry od Tech4Bet v kasíne MONACObet

Ďalšie nové hry, ktoré od spoločnosti Tech4Bet pribudli do ponuky kasína MONACObet: 40 Wild Joker, Lumberjack 7, 50 Wild Diamonds, 10 Joker Crown, 10 Hot Wild, 5 Hot Wild, Fruit Hell, Forest Fruit 5, Book of Adventure Death, 27 Simply Ways, 27 Diamonds a 81 Spice Fruits.

Určite si každý priaznivec kvalitnej hazardnej zábavy nájde medzi novými hrami tú podľa svojej preferencie. V MONACObet nielen rozširujú výrazne ponuku hier, ale prinášajú v poslednom období aj zaujímavé akcie. Počas fašiangov to bol Fašiangový týždeň o 70 free spinov. Potom tu bola akcia ku MDŽ, v ktorej sa hralo o 20 free spinov.

Okrem toho o zaujímavé výhry môžete bojovať v nových denných turnajoch, v ktorých sa každý deň hrá až o 1000€.

Neustále nové hry, nové akcie či turnaje. V kasíne MONACObet sa rozhodne nudiť nebudete!