Nádielka hier v kasíne eTIPOS.sk: Každý utorok horúce novinky

Nádielka hier v kasíne eTIPOS.sk: Každý utorok horúce novinky

Utorky nepatria vo všeobecnosti medzi najobľúbenejšie dni v týždni. Po tomto sa to ale zmení! Každý utorok nová nádielka horúcich noviniek v kasíne eTIPOS.sk.

Kasíno eTIPOS.sk je portfóliom hazardných hier špičkou nielen na slovenskom, ale aj európskom trhu. Rozhodne nechce zaspať na vavrínoch a neustále sa posúva v rozličných aspektoch dopredu.

Každý utorok horúce novinky v kasíne eTIPOS.sk, ďalšie možnosti na zbieranie bodov

Pre hráčov je určite zaujímavé, že každý utorok sa ponuka hier v tomto kasíne rozširuje o horúce novinky. Aj keď utorky nepatria bežne medzi najobľúbenejšie dni v týždni, po tejto skvelej správe sa to pre mnohých určite zmení.

Naposledy sa v utorok 7. septembra 2021 rozšírila ponuka hier v kasíne eTIPOS.sk o 243 Mexicana, Blood Revival, Lucky Diver, Forest Fruit 5 a Grand Gems.

Jednotlivé hry z noviniek, ktoré prináša spomínané kasíno, si budeme postupne predstavovať v našich recenziách.

A pozor! To najlepšie len prichádza. Nielenže každý utorok sa hráčom rozširujú možnosti zábavy a pribúdajú šance na zaujímavé výhry, ale navyše v každej z nových hier môžu zbierať body do Septembrovej kasíno ligy! V tej sa hrá dovedna až o 60 000 €.

Aktuálnym lídrom poradia v Septembrovej lige je užívateľ s nickom Skandinavec, ktorý si vytvoril celkom slušný náskok. O atraktívne ceny môžete zabojovať stále aj vy. Priebežné poradie Septembrovej ligy nájdete TU.

V tejto unikátnej súťaži sa súčasne hrá o dotáciu z turnaja, kasínové jackpoty a o pozíciu v Kasíno Lige!

Viac o Septembrovej kasíno lige v kasíne eTIPOS.sk si môžete prečítať na ich oficiálnych stránkach.