MonacoBet to poriadne rozpáli: Ohnivý týždeň!

MonacoBet to poriadne rozpáli: Ohnivý týždeň!

V kasíne MonacoBet bude poriadne horúco!

So zaujímavými akciami sa v kasíne MonacoBet akoby roztrhlo vrece. V apríli to boli napríklad Veľkonočný týždeň či Antický týždeň. Ani máj nebude v tomto smere chudobnejší. Od pondelka  9. mája do nedele 15. mája bude v spomínanom online kasíne poriadne horúco! Prebiehať bude Ohnivý týždeň a prinesie možnosť získania zaujímavých bonusov.

Ohnivý týždeň v kasíne MonacoBet

Každý deň počas Ohnivého týždňa v MonacoBet bude možnosť získať 25 free spinov. Podmienkou na ich získanie bude každý deň trvania akcie pretočiť na valcových hrách minimálne 15 € a v minimálnej stávke 0,30 € na jeden spin. Nakoľko akcia Ohnivý týždeň bude plápolať celých sedem dní, teda dovedna bude možnosť získania 175 voľných točení.

Po získaní denného bonusu možno odohrať voľné točenia vo vybranej hre dňa. Ako by to bolo, ak by vybraná sedmička hier nebola tematicky spojená s ohňom? Pondelok bude patriť ohnivej čarodejnici a slotu Fire Witch. Utorok v kasíne MonacoBet prinesie kontrast ohňa a ľadu v slote Blazing Ice.

V stredu budete lietať na ohnivých krídlach vtáka ohniváka a zaujímavú výhru vám možno prinesie slot Firebird Double 27. Oheň a peklo idú k sebe a preto štvrtok prinesie výherný automat Hell Bars. A čo tak troška flambovaného ovocia? Piatok je na to deň ako stvorený – vychutnajte si ho s hrou Fruits n Fire.

Niečo ovocné prinesie aj prvý víkendový deň, v sobotu možno pretočiť nazbierané bonusy na slote Double Hot. Záver týždňa a akcie Ohnivý týždeň v kasíne MonacoBet patrí výhernému slotu Hell Mania.

Ponorte sa do ohnivej zábavy a zabojujte o atraktívne bonusy!