MonacoBet prináša Happy turnaj o 3500€

MonacoBet prináša Happy turnaj o 3500€

V kasíne MonacoBet si hráči obľúbili Happy Days. A teraz prichádza Happy turnaj s celkovou dotáciou 3500€.

Hráči v kasíne MonacoBet si zvykli na svoje „šťastné dni“ – Happy Days. Spomínaná online herňa prináša teraz aj Happy turnaj s celkovou dotáciou 3500€.

Kasíno MonacoBet prináša Happy turnaj so zaujímavou dotáciou 3500 €

Akcia prebieha počas aktuálneho pracovného týždňa. Oficiálny štart bol 15. mája od 23:59 a koniec turnaja 20. mája 23:59.

Systém turnaja klasika, hráči zbierajú body do rebríčka a čím viac bodov, tým lepšia pozícia v poradí. Výpočet bodov na základe pretočených vkladov počas trvania akcie. Platia len otočenia v minimálnej hodnote 0,10 €.

Skvelou správou pre všetkých milovníkov hazardnej zábavy určite je, že odmenených bude až 200 najlepších hráčov. Happy turnaj prinesie víťazovi 350 €, za druhé miesto prináleží odmena v hodnote 200 € a tretí v poradí inkasuje 150 €.

V kasíne MonacoBet si hráčov doslova rozmaznávajú. A to nielen atraktívnymi akciami (v poslednom období napríklad Antický týždeň či Ohnivý týždeň), ale aj novými hrami.

Pokiaľ patríte k hráčom, ktorí hľadajú najlepšiu adrenalínovú hazardnú zábavu, široký výber hier a zaujímavé akcie či možnosti výhier na jednom mieste, tak kasíno MonacoBet určite bude správnou voľbou.

Neváhajte a vyskúšajte aktuálny Happy turnaj, ktorý možno práve vám prinesie povestné hráčske šťastie a získate lákavý podiel z celkovej dotácie 3 500 €.