MonacoBet prináša opäť Happy days!

MonacoBet prináša opäť Happy days!

Happy Days v kasíne MonacoBet sú to znova! Využi svoje šťastné dni a získaj počas každého z nich 5€.

Kasíno MonacoBet prišlo v apríli s novinkou v podobe akcie Happy Days. A šťastné dni prichádzajú znova aj v máji! Akcia potrvá od 5. mája do 8. mája a počas každého dňa jej trvania môžete získať 5€. Počas štyroch šťastných dní môžete získať bonus celkovo v hodnote 20€.

Happy Days v MonacoBet sú tu znova!

Čo potrebujete, aby ste získali bonus? Uskutočniť vklad v minimálnej hodnote 25 € a pretočiť minimálne 50 € na valcových hrách. Nezabudnite na to, že pri vklade potrebujete uviesť promokód „happy“. Spomínaný 5-eurový bonus možno získať len jedenkrát počas jedného dňa trvania akcie.

Pre nových hráčov dôležité vedieť, že kasíno MonacoBet ponúka parádny vstupný bonus v hodnote až do 5000 € a 200 free spinov k tomu. Bližšie informácie a podmienky nájdete na stránkach tejto online herne.

Okrem uvítacieho bonusu zaujmú aj atraktívne denné turnaje. Napríklad Tajomný piatok prináša možnosť zabojovať až o dotáciu v hodnote 300€.

MonacoBet nezabúda na komfort a záujmy svojich hráčov. Aj preto okrem nadupaných promo akcií či turnajov prináša aj pestrú paletu výherných automatov. Pred časom rozšírilo svoju ponuku valcových hier o novinky od spoločnosti Tom Horn Gaming. V recenzii sme vám predstavili sloty Diamond Hill či 243 Crystal Fruits.

Nezabudnite do kalendára poznačiť Happy Days a využiť svoje šťastné dni naplno. Sú štyri a bol by doslova hriech prepásť čo i len jeden z nich. Užívajte si parádnu hazardnú zábavu a skúste zabojovať o bonusy, ktoré vám táto akcia ponúka.