Minimalizuj riziko, získaj stabilitu: Systém plochých stávok v hazardných hrách

Minimalizuj riziko, získaj stabilitu: Systém plochých stávok v hazardných hrách

Jednoduchosť, minimalizovanie rizika, stabilita. To sú základné prínosy, ktoré ponúka systém plochých stávok v hazardných hrách.

Čo je systém plochých stávok

Existuje veľa známych stávkových systémov, ktoré vyžadujú, aby hráči po výhre alebo prehre upravili výšku svojich vkladov. Ale s plochým stávkovým prístupom sa toho nebudete musieť obávať.

Namiesto toho si hráči používajúci tento systém vyberú výšku vkladu, ktorá zodpovedá ich kapitálovým možnostiam. Potom zostanú s týmto vkladom pri každej stávke, ktorú urobia.

Povedzme napríklad, že máte stávkový kapitál 1 000 eur a chcete hrať blackjack o skutočné peniaze. Na základe vášho celkového stávkového kapitálu vám výška vkladu 10 eur na ruku umožní odohrať minimálne 100 rúk.

Akonáhle nastavíte výšku svojho vkladu, v tomto prípade 10 eur, potom jednoducho vsadíte tento vklad na každú hru. Za predpokladu, že neprehráte každú ruku alebo nezmeníte výšku svojho vkladu, získate aj peniaze na reinvestovanie do svojho celkového stávkového kapitálu.

Kedy je najlepšie využívať systém plochých stávok

Kľúčom k tomuto štýlu stávkovej stratégie je dodržiavanie počiatočnej výšky vkladu. To sa dá ľahšie povedať, ako urobiť. Mnoho hráčov chce vsádzať viac, aby využili horúce série alebo aby im pomohli vyrovnať straty z dlhých sérií prehier.

Hoci to nie je také vzrušujúce ako iné stávkové stratégie, v mnohých prípadoch môže byť systém plochých stávok prospešný. Napríklad by ste mali zvážiť použitie tohto stávkového systému, ak:

  • ste nováčikom v hazardných hrách
  • skúšate novú kasínovú hru
  • máte menší celkový stávkový kapitál
  • testujete novú stratégiu

Použitie paušálnej sumy obmedzuje riziko, ktoré prichádza s inými stávkovými systémami. Vďaka tomu je to dobrá stratégia pre každého, kto skúša nové kasínové hry alebo herné stratégie. Tomuto systému však chýbajú potenciálne výhody, ktoré ponúkajú progresívne systémy.

Systém plochých stávok verzus progresívne stávkové systémy

Existujú dva typy progresívnych stávkových systémov: negatívne a pozitívne. Oba typy progresívnych systémov vyžadujú, aby ste zmenili svoj vklad na základe výsledkov predchádzajúceho kola. Pozitívne systémy zvyšujú vašu stávku po výhre, zatiaľ čo negatívne stratégie zvyšujú vklad po prehre.

Progresívne systémy, ako napríklad obľúbený Martingale, majú pomôcť rýchlejšie dosiahnuť zisk ako systém plochých stávok. Zároveň ale prudko meníte svoje vklady a tieto systémy majú výrazne väčšie kapitálové nároky. Navyše môžete naraziť nielen na kapitálové limity, ale aj obmedzenia kasín v limitoch stávok.

Výhody systému plochých stávok v hazardných hrách

  1. Jednoduchosť –Jedným z najväčších dôvodov, prečo zvážiť systém plochých stávok je jeho jednoduchosť. Začínajúci hráči sa musia naučiť veľa ďalších faktorov, ako napríklad pravidlá konkrétnej hry, ktorú budú hrať.Používanie paušálnej sumy vám umožňuje sústrediť sa na učenie sa všetkých ostatných vecí, ktoré vedú k úspešnému hraniu. Môžete sa rozhodnúť o výške svojho vkladu a nemusíte sa báť, že ju budete musieť meniť. Potom, keď budete mať viac skúseností, môžete začať meniť svoj stávkový systém. A s ním aj výšku stávky.
  2. Limitované riziko –Ďalšou výhodou používania plochého stávkového systému je, že pre vás ako hráča existuje obmedzené riziko. Všetky hazardné hry zahŕňajú určitú formu rizika. Ale pri použití paušálnej sumy riskujete zakaždým rovnakú sumu svojho celkového kapitálu.S progresívnymi systémami riskujete každé kolo rôzne stávky. To často znamená riskovať stále viac peňazí v závislosti od toho, ako sa vám darí a aký systém používate. Čím viac peňazí musíte staviť, tým väčšie riziko ako hráč podstupujete.
  3. Lepšie vyhodnotenie použitia stratégie –Tretím dôvodom na zváženie využívania plochého systému stávok je to, že obmedzuje počet premenných zahrnutých do stávky. V dôsledku toho vám to môže umožniť získať lepšiu predstavu o tom, ako dobre funguje vaša herná stratégia.Ak neustále meníte výšku svojho vkladu, potom bude ťažšie zistiť, či vaša herná stratégia skutočne funguje. Pridáva ďalšiu premennú a môže ovplyvniť vaše výsledky. Ak začnete s plochým prístupom, získate jasnejšiu predstavu o fungovaní vašej stratégie.