Mesto snov. Na Cypre otvorili najväčšie európske kasíno

Na Cypre otvorili najväčšie európske kasíno. Rekreačno-herný komplex City of Dreams Mediterranean očakáva každoročne približne 300-tisíc nových návštevníkov.

City of Dreams – najväčšie európske kasíno

Mesto snov, kasíno snov, sen všetkých hazardných hráčov. To je rekreačno-herný komplex City of Dreams, ktorý otvorili v lete 2023 na Cypre a stal sa najväčším kasínom v Európe. Na rozlohe 7 500 štvorcových metrov ponúka sto hracích stolov a tisíc hracích automatov. Fanúšikovia hazardnej zábavy si prídu na svoje!

Cieľom tohto komplexu je premeniť Cyprus na mekku luxusného turizmu počas celého roka, informuje o tom Bloomberg. City of Dreams v hodnote 600 miliónov eur je ambicióznym projektom. Rezort ponúka nielen skvelú zábavu pre hráčov, ale aj 14-poschodový, 500-izbový hotel s kasínom, športovými zariadeniami, rodinným zábavným parkom, najväčším komplexom bazénov na Cypre, vonkajším amfiteátrom, ôsmimi reštauráciami a barmi a konferenčným centrom.

Rezort City of Dreams, ktorý vyrástol na juhu Cypru v meste Lemesos vytvoril 6 500 nových pracovných miest a priláka na Cyprus každoročne cca. 300-tisíc nových návštevníkov. Pre miestnu ekonomiku môže mať tento luxusný kasínový rezort prínos v hodnote stoviek miliónov eur ročne.

Cyprus je krajina do značnej miery závislá na turizme a cestovnom ruchu. Počas pandémie utrpela obrovské rany a ďalšie pre sankcie uvalené na Rusku pre vojenskú inváziu na Ukrajine. Pre tieto sankcie prichádza Cyprus o približne 900-tisíc turistov z Ruska ročne.

Ak patríte k milovníkom hazardnej zábavy a luxusných zážitkov či cestovania do zaujímavých krajín, tak rozhodne odporúčame návštevu najväčšieho kasína v Európe. City of Dreams nezostane dlžný nič svojmu menu a ponúkne vám splnenie aj tých najtajnejších snov!