Kasíno Tipos udeľovalo štedré nádielky: 2 výhry v priebehu 2 dní dovedna za takmer 100-tisíc €!

Kasíno Tipos udeľovalo štedré nádielky: 2 výhry v priebehu 2 dní dovedna za takmer 100-tisíc €!

Kasíno Tipos rozdelilo v priebehu dvoch dní dvom šťastným výhercom na bombastických výhrach dovedna takmer 100-tisíc €! Jesenná nádielka ako sa patrí.

Kasíno Tipos rozdelilo za dva dni na dvoch bombastických výhrach takmer 100-tisíc €

Tento týždeň bol na bombastické výhry v kasíne eTIPOS.sk bohatý. Najskôr v stredu presne o 10. hodine doobeda šťastný výherca s nickom LAJ*** úspešne lovil perly. V hre 88 Pearls sa mu podaril úlovok vo fantastickej hodnote až 60-tisíc €!

To však nebolo všetko. Hneď  na ďalší deň, teda vo štvrtok v čase 18:15 sa šťastie usmialo na hráča s nickom gap***. Jesenný štvrtkový večer si spríjemnil hraním hry Pirate Adventures. Pri pirátskych dobrodružstvách sa nielen skvele zabavil, ale aj parádne zarobil.

Keď zapínal hru, určite ani len netušil, že o chvíľu si v prepočte na bývalé koruny zarobí takmer rovný milión! Zlatý Multilevel jackpot sa po dvoch týždňoch znova otriasol v základoch a spomínanému výhercovi priniesol sumu v hodnote 31 577 €. Ako správny pirát odchádzal z mora s parádnym lupom.

Kasíno Tipos prináša skvelú možnosť prostredníctvom Multilevel jackpotov, ako získať zaujímavé výhry. Čerstvo padol po dvoch týždňoch opäť Zlatý multilevel jackpot a jeho hodnota je aktuálne už takmer 17-tisíc €. Rozhodne sa teda oplatí pokúšať svoje šťastie!