Kasíno miluje šťastných a úspešných hráčov: 3 dôvody prečo

Kasíno miluje šťastných a úspešných hráčov: 3 dôvody prečo

Myslíte, že kasíno najviac tešia hráči, ktorí neustále len prehrávajú? Omyl! Tri dôvody, prečo kasína milujú šťastných a úspešných hráčov.

Mnohí hráči sú presvedčení o tom, že kasíno má najväčšiu radosť z tých, ktorí neustále prehrávajú. Nie je to však celkom pravda, pretože kasína zbožňujú šťastných a úspešných hráčov. Prezradíme vám päť dôvodov, prečo!

3 dôvody, prečo kasíno miluje šťastných a úspešných hráčov

Štastní hráči plnia kasína

Kasína si nekonkurujú cenami, pretože výherný automat s minimálnou stávkou tri eurá stojí všade rovnako. Ale kasína si konkurujú atmosférou, senzáciou, prostredím a ponukou služieb. Kasíno ťaží zo zvýšenej viditeľnosti a zvýšeného záujmu hráčov. Napríklad ak šťastný a spokojný hráč po zaujímavom zážitku zverejní na webe pozitívnu recenziu o nejakom kasíne, tá sa dostane k stovkám až tisícom ďalších hráčov. A ruku na srdce, keby ste si mali vybrať kasíno, do ktorého pôjdete na výlet. Vyberiete si také, na ktoré nájdete pozitívne recenzie šťastných hráčov alebo také, ktoré má negatívne hodnotenia?

Šťastní hráči dávajú štedrejšie prepitné zamestnancom kasína

Zamestnanci kasína nezarábajú tak luxusne, aby neprivítali nejaké percento z výhier šťastných hráčov. Dokonca niektoré kasína odporúčajú, akým spôsobom by hráč mal venovať prepitné zamestnancom a akou formou. Je to nepísané pravidlo a šťastní hráči dokázateľne dávajú štedrejšie prepitné zamestnancom. Šťastný hráč – spokojný zamestnanec a teda aj kasíno.

Kasína milujú veľkých víťazov

Online kasína často na webe zverejňujú parádne výhry v lotériách, neskutočné jackpoty alebo famózne tikety športových stávkujúcich. Živé kasína v prípade výhry jackpotu spustia hudbu a poriadny rozruch, len aby upútali pozornosť ostatných hráčov na veľkých víťazov. Kasíno potrebuje veľkých víťazov a potrebuje o nich dať nahlas vedieť ostatným hráčom. Aby videli, že hra prebieha férovo a aby nadobudli pocit, že aj oni majú reálnu šancu na to, raz prísť k takej parádnej výhre.

Marketing v hazardnom priemysle môže byť veľmi náročnou záležitosťou, vplyvom rôznych zákonov, legislatívnych obmedzení a podobne. Šťastní a úspešní hráči preto pre kasíno predstavujú najlepšiu a bezplatnú formu reklamy.