Kasíno a športové hviezdy: Hviezda NBA, ktorá v hazarde nenašla šťastie

Kasíno a športové hviezdy: Hviezda NBA, ktorá v hazarde nenašla šťastie

Basketbalová legenda a bývalá hviezda NBA Charles Barkley prepadol hazardným hrám, no kasíno mu šťastie neprinieslo.

Kasíno pripravilo legendu NBA o ťažké milióny

Charles Barkley je veľmi známa osoba, ktorej hráčske ťažkosti sú dobre zdokumentované. Barkley mal počas 16 sezón v basketbalovej NBA obrovský úspech a je dvojnásobným účastníkom Basketbalovej siene slávy.

Napriek všetkým úspechom na basketbalovej palubovke Barkley nikdy nevyhral šampionát NBA. Urobil všetko, čo bolo v jeho silách, vrátane niekoľkých výmen tímov.

Barkley mal, bohužiaľ, na ceste za titulom obrovskú prekážku menom Michael Jordan. Hrať v ére tejto legendy nebolo pre jeho protihráčov vôbec jednoduché, to bez debaty.

Barkley nemal veľa šťastia ani mimo basketbalovej palubovky. Iste, mal milióny dolárov na konte a životný štýl, o ktorom sa mnohým len sníva, ale pripísať sa to dá tvrdej práci a talentu.

Kasíno mu veľa šťastia do života neprinieslo. Charles Barkley pripustil, že v 90. rokoch utrpel straty v hazardných hrách presahujúce 10 miliónov dolárov. Ak chcete, aby sa vám darilo lepšie, skúste si prečítať článok kasíno a psychológia pri hraní.

Prehral 2,5 milióna dolárov v Black Jacku za večer

Charles Barkley spomína na konkrétnu nepríjemnosť pri blackjackovom stole, po ktorej sa vrátil domov o 2,5 milióna dolárov ľahší. Videli ho tiež hrať ruletu za 50 000 dolárov na roztočenie v kasínach v Las Vegas.

Do roku 2008 chýbajúce šťastie v hazarde Barkleyho skutočne dobehlo. Zaznamenal straty viac ako 20 miliónov dolárov.

Situácia bola taká hrozná, že Wynn Las Vegas podal sťažnosť na „sira Charlesa“ kvôli nevyplatenému dlhu z hazardných hier vo výške 400 000 dolárov.

Barkley o tom, že mu kasíno veľa šťastia neprinieslo, hovoril otvorene. Dnes Charles Barkley tvrdí, že má hazardné hry pod kontrolou, ale jeho golfový švih je stále katastrofou.

To ho však aspoň nestojí ťažké milióny…