Kam na dovolenku? 5 top destinácií pre milovníkov hazardu

Kam na dovolenku? 5 top destinácií pre milovníkov hazardu

Letná sezóna štartuje a pripravili sme si pre vás prehľad piatich top destinácií pre každého milovníka hazardnej zábavy.

5 top destinácií pre milovníkov hazardu

Nevada

Ok, je to otrepané, ale štát Nevada s hlavným mestom hazardu Las Vegas nesmie v tomto zozname chýbať. Každý milovník hazardnej zábavy by mal Vegas navštíviť aspoň raz za život. Pozdĺž The Strip je viac ako 70 kasín. Odreagovať sa možno pri skvelom jedle, pití či rôznych zábavných eventoch a koncertoch.

Monte Carlo

Monte Carlo v Monaku preslávil James Bond aj preteky formuly 1. No je to aj skvelé miesto pre milovníkov hazardu. Na tomto mieste žije viac bohatých, slávnych a úspešných ľudí, než kdekoľvek inde na svete. Neprejdete sto metrov, aby ste tu nestretli milionára.

Macau, Čína

Macau bolo jedno z prvých miest, v ktorom boli legalizované hazardné hry. Pretože je to jediné miesto v rozľahlej a ľudnatej Číne, kde je povolený hazard, je tu dosť rušno. Navštíviť sa oplatí kasíno The Venetian. Ide o najrozľahlejšie kamenné kasíno sveta – 640 herných stolov, viac ako 1 500 výherných prístrojov, 376 tisíc m2 plochy.

Atlantic City

Stalo sa jednou z popredných destinácií, čo sa týka hazardu, v USA. Je sídlom ôsmich najlepších kasín sveta. V tejto lokalite je tiež mnoho skvelých pláží či iných turistických lákadiel. Ak hľadáte miesto na vhodnú dovolenku, okrem hrania si tu môžete užiť aj kopec inej zábavy. Preto Atlantic City patrí medzi 5 top destinácií pre milovníkov hazardu na svete.

Londýn

Čo sa týka Európy, po Monte Carle je najzaujímavejšou lokalitou pre milovníkov hazardu práve anglická metropola. Okrem toho si tu užijete množstvo kultúrnych pamiatok a môžete zájsť aj na dobrý futbalový zápas. Len to počasie.